Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy 17 vagyok, és már férjhez mennék?

Figyelt kérdés
2007. aug. 26. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Mar ne is haragudj ,de szerintem nem normalis!!

Suli!tanulas!szorakozas!ezzel mikor akarsz foglalkozni ?majd ha elvalsz?!!egy kicsit jobban atkellene gondolni a dolgot!szerintam a szuleid se mondanak mast!

2007. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

NE HALGASS AZ ELÓZÓRE! valszeg ő nem tehette meg. ÉLJ AZ ALKALOMMAL. ha a srác megkér, akkor ne hagys eluszni az alkalmat. én most szakitottam a barátommal 2 év után, és majd belehalok. ha tőlem kérdezte volna meg, akkor igent mondtam volna. a te barátod komolyan gondolja? mert ha igen, akkor ne hagyd ki az alkalmat, KÖNYÖRGÖM...

erre van egy mondás: Jobb megtenni és megbánni, mint magbánni aztt, hogy nem tetted meg...

2007. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Hát, a két előző válasz között van az igazság. Leginkáb attól függ, hogy mennyire komoly a dolog, mert a bulizás utólag tényleg hiányolhatod. És 1-2 gyerek mellett, bajos egyetemre járni, vagy bulizni.
2007. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ELég korai, mert még magad is gyerek vagy. Gondolod át jól!

A döntés rajtad áll!

2007. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Nem véletlenül van az, hogy a tőlünk nyugatabbra fekvő országokban 21 év a nagykorúság alsó határa, ezt sem véletlenül találták ki... Még érned kell mind testileg, mind lelkileg, és egy házasságból nem lehet csak úgy hipp-hopp kiszállni: felelőssége van ennek a döntésnek. Gondold át még egy jó párszor!
2007. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Az isten szerelmére! Nehogy elroncsd az életed ilyen fiatalon! A függetlenség mindennél értékesebb!
2007. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, csak szerelem, de elmúlik:D
2007. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden ember saját magát ismeri a legjobban, tehát mi itt neked mondhatunk bármit, ha te úgy érzed, hogy neked ez lenne a legjobb akkor ne habboz hanem tedd meg. nem fogod megbánni hidd el.;)
2007. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

CSAK A SZÍVEDRE HALLGASS!!!!!!!!!!!!!! ÉN SZORÍTOK NEKED:)

Bízz magadban, ne mások tanácsára alakuljon az életed. A SORSOD a Te kezedben van!

2007. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szia!Szerintem nem a kor a lényeg!ha tényleg ezt akarjátok miért ne!én 19 éves vagyok és 4 évve van párkapcsolatom és nekem is most kérte meg a kezemet!és igent mondtam de igaz nem most lessz esküvö hanem egy kicsit késöbb!!De azért drukolok neked!Szia
2007. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!