Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjem a 12 éves lányomnak,...

Engedjem a 12 éves lányomnak, hogy a 13 éves barátnőjével bemenjen felnőtt kiséret nélkül a városba?

Figyelt kérdés
Igazából gondban vagyok, mert tudom hogy tud vigyázni magára, de azért még féltem.
2011. szept. 16. 15:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ honnan és melyik városba. Pl Fótról Budapesre nem hiszem, de Jaminából Békéscsaba "belvárosába" igen. És persze maximum ilyen 4-5-ig.
2011. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
20%

Az igaz, hogy manapság már a 10 évesek is qváskodnak de nem mindegyik! Nem tudom, hogy az első honnan tudja, hogy minek mennek a városba...de ha hallgatott volna, bölcs maradt volna!


Amúgy igen, ez város függő.

2011. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
szerintem engedd. amikor ilyen idős voltam, én tudtam vigyázni magamra. meg azért k*rvára idegesítő hogy mindig ott követ engem valaki (anya) mert megtiltja hogy ezt ne csináld azt ne csináld,meg ott égetnéd a barátnője előtt. szerintem engedd csak,de budapesten is vannak olyan helyek ahol ilyen kertes házak vannak,nem nagy a forgalom meg ilyesmi. oda engedd el.
2011. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%

hát ha tényleg tud vigyázni magára akkor lehet ...


engem elengedett barátnőmmel anyám a városba

mondjuk én kertvárosba lakok szóval nem is ilyen 1-2 órás útról van szó :D


10 perc buszozás után ott is voltunk :))


mondjuk nem tudom,mert volt olyan mikor barátnőmmel mentünk a városba hogy egy 30-40 éves hapsi így jön velünk szembe,nagyban bámul ránk....erre megfordulunk és még ott is bámul utánunk .... akkor azért megijedtem :S


13l

2011. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

12 évesen én is sokszor mentem be a barátnőimmel a városba. Mégsem lettem k..va. Bár az is kérdés, hogy kertvárosból belvárosba-e(ne haragudj, de sokaktól hallom, hogy a belvárost városként emlegetik)?


Első válaszoló valószínűleg egy házsártos ember, az ilyeneket észre sem kell venni.

2011. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%
12 évesen engem sem engedtek sok helyre, viszont mikor 13 lettem, akkor felmentem hatosztályos gimibe. Attól kezdve kicsit engedékenyebbek lettek. (Főleg hogy másik városban van a suli, így minden nap buszozok.) Sokszor átengedtek a másik városba a barátaimhoz (10km-re van innen). Persze aggódtak, de bíztak bennem. 14L
2011. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
46%
mi az ,hogy város ? megbízható a lányod és a barátnője? hány órától- meddig? én nem engedném , mert az anyukája sem biztos saját magában-sem!
2011. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%

Ehhez kell ismerni a varosi viszonyokat. En, aki a belvarosba szulettem, mar ennyi idosen ismertem, es rutinszeruen alkalmaztam a biztonsagi dolgokat. Ha nem tustad megtanitani oket a varosi viselkedesre es a lehetseges veszelyek kivedesere, es ebben nem szereztek gyakorlatot, akkor még Veled is bajuk eshet.

35N

2011. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
47%
Miért a ma született kislány nem lesz egyszer kur....vvvva?? Jah, hazatelefonál óránként, közben meg hátulról dugják! Kösz!
2011. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
én 14 évesen már kollégista voltam, egyedül mászkáltunk mindig mindenfelé a barátnőkkel. persze nem éjszakára gondolok. egy 12 éves se sokkal kisebb. vigyázz, mert ha túlzottan visszafogod nagyon önállótlan lesz.
2011. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!