Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A háztartásbeli nők mennek...

A háztartásbeli nők mennek ilyenkor az utcára?

Figyelt kérdés

Véget ér a házasság és a nő végig otthon volt, a férj tartotta el.

Véget ér az élettársi kapcsolat a nő végig otthon volt, az élettárs tartotta el.


Mi jár az egyiknél és mi a másiknál? Van különbség?


2011. szept. 16. 17:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Így van nálunk is apám nyugdíjas itthon eszi a penész anya 12 órába dolgozik heti 5-6 alkalommal és amikor hazajön ő mos, főz, takarít, bevásárol. Úgyhogy ennyit arról ki élősködik kin.

Mondjuk fordítva is van rá példa csak az engem nem érint ezért foglalkozok a saját problémámmal.

2011. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, végül is.
2011. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Így van ez 18:45! És a pasik dumálnak h ki dolgozik! Én több élősködő férfit láttam életembe mint nőt. Ha a nő otthon van akkor is csinál valamit nem úgy mint sok pasi...tisztelet a kivételnek.


A kérdésem csak kíváncsiság volt, köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 16. 18:50
 14/31 A kérdező kommentje:
Jaa.... még elfelejtettem. a háztartási munkáért sem jár semmi?
2011. szept. 16. 18:51
 15/31 anonim ***** válasza:
58%
Miért kell az első válaszolót lehurrogni, válaszolt a kérdésre, ahol nincs gyerek és a nőnek semmi életcélja nincs, szerintetek mit csinál utána. Sok ilyen példánnyal találkoztam, és tényleg nem az volt az első gondolatuk, hogy dolgozni mennek, még a p,ostutició is előbb eszükbe jutott.
2011. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
18:51 nincs igaza az elsőnek, mert lehet csak pl.3 évig voltak együtt és a pasas nem akart gyereket csak kihasználta a nőt. Sajnos ilyen is van ám!
2011. szept. 16. 18:52
 17/31 A kérdező kommentje:
+ vannak olyan helyek, ahol még munkahelyek sincsenek, szóval nagyon sz*r helyzet. Manapság már nem érvényes a régi mondás, hogy csak az nem dolgozik aki nem akar. Sok a munkanélküli.
2011. szept. 16. 18:54
 18/31 anonim ***** válasza:
68%
És a nő mit csinált 3 évig? Ha tanult még ok, de azért 2 személyre nincs olyan nagy háztartás.
2011. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom mit csinált addig, van aki olyan béna h 3 év alatt sem talál munkát, mert olyan helyen lakik. Vagy költöznie kellene ahhoz h eltudjon helyezkedni.
2011. szept. 16. 18:57
 20/31 anonim ***** válasza:
68%
És akkor a nő miért nem csinálja tovább ugyanazt, amit a gazdag férfi előtt? Remélhetőleg abban a három évben volt esze(d) elvégezni valamilyen tanfolyamot, megtanulni egy idegen nyelvet, vagy akár levelezőn el is végezhetett egy főiskolát. A háztartásbeli nő gyerek nélkül mindezt bőven megtehette, nem csak az ágyban és a főzésben kellett volna jeleskedni
2011. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!