Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A háztartásbeli nők mennek...

A háztartásbeli nők mennek ilyenkor az utcára?

Figyelt kérdés

Véget ér a házasság és a nő végig otthon volt, a férj tartotta el.

Véget ér az élettársi kapcsolat a nő végig otthon volt, az élettárs tartotta el.


Mi jár az egyiknél és mi a másiknál? Van különbség?


2011. szept. 16. 17:42
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

1. miből gondolod h én gazdag férfira gondoltam?

2. attól hogy ezeket megteszi(nyelvtanulás..stb) még nem biztos h munkát is kap ott az adott helyen

2011. szept. 16. 19:01
 22/31 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk a mai világban, ha egy idősebb férfi tartja el a fiatalka párját 3 évig, akkor valszeg nem a kis nyugdíjából éltek, ugyebár? De te olyan kommenteket írsz, hogy nem csodálom, ha a pasid után most nincs semmid, csak a kifogásokat keresed. Nyilvánvalóan három évig otthon vakargattad, most meg nincs semmid, csak panaszkodni tudsz. Az ilyen nők miatt nézik le a többieket, olyan kis lehúzós típusnak tűnsz. Nem baj, de akkor most mit vársz, életed végéig tartson el valaki, csak mert három évig vele háltál?
2011. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 évig nem talál munkát, mikor fog?És igaza van a válaszolónak, most élete végéig támogassa, mert nem tud magáról gondoskodni?
2011. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Hát persze hogy rólam van szó! Ki másról is:)

Szép vagyok, 22 éves, természetes szőke hosszú haj, zöld szemek, világos bőr, sportos test, egy pénzügyi főiskola, két nyelv középfokon, 170 cm magas, 54 kg.


A párom 38 éves, ő szedett fel, vállalkozó, közepesen jól keres, kb. 300-400 ezer havonta, ebből nem költött rám sokat, mert smucig, na de nem is ez a lényeg. Enni azért ad, bár így sem vagyok dagi:)

Bár felmehetnék Bp-re dolgozni talán lenne ott hely de nem engedi!!! Itt meg nincs SEMMI! NA?

2011. szept. 16. 19:26
 25/31 A kérdező kommentje:
Hagyjam itt a párom? szerintetek megértené?
2011. szept. 16. 19:27
 26/31 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Megérné. Ha megvannak az alapjaid egy szép karrierhez, akkor ne hagyj magadból cicababát csinálni, többet érsz te annál. Sőt, én a te helyedben rögtön külföldi álláslehetőségeket is néznék, havi egymillió körül kereshetnél (forintban) a te végzettségeddel.
2011. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%
Ez még kérdés? Ő szedett fel, enni még ad, de dolgozni nem enged. Mit akarsz tőle hosszútávon? Ő gyereket nem akar, se egy önálló nőt. Egy dróton rángatható babát akar. Szerinted miért szedett fel ilyen fiatal lányt a külsőt eltekintve. Mert naivak vagytok és befolyásolhatóak.
2011. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de ez a kérdés nekem is vérlázító.

Nem, mégis mi a francot kéne kapnia? Menjen dolgozni, ki tiltotta meg neki?

A háztartásbeli munka rohadtul nem ugyanaz, mint, ami régen volt.

Nézzétek meg a Szív hídjai filmet. Na amit az a nő dolgozik azt hívják háztartásbelinek.

Azt meg végképp nem értem, hogy egy ilyen kérdésnél miért szemét férfiak a téma, holott ő az, aki megdolgozott azért, hogy legyen hol lakni.

2011. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

elképzeltem, hogy lehetne ezt elszámolni, mennyi jár neki...

mosogatás x Ft/óra

takarítás x Ft/óra

vasalás x Ft/óra

22 éves p**a használata x Ft/óra


vagy maradsz a faszival és hagyod, hogy eltartson, vagy lépj le és dolgozz, de az, hogy igyekszel előre bebiztosítani magad, hogy ha elhagyod, akkor is járjon valami, az gáz...

2011. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jól összevesztünk, hogy maradjak a seggemen. Holnap cuccolok és irány fel!

Köszi mindenkinek!

2011. szept. 17. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!