Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Meddig tolerálható a mindennapos eljárogatás, sörözés?

Figyelt kérdés

Férjem rászokott arra hogy szinte minden nap eljár sörözni a haverokkal, mindig van ki és mindig van miért. szerintem ez tök unalmas dolog mármint kocsmázni, az én felfogásomban az csinál ilyet aki unja az életét. nekem pedig szükségem volna a közelségére, mivel 6 hónapos terhes vagyok.

8 éve vagyunk együtt, szinte együtt nőttük föl, és nem ilyen volt, nem volt fotos neki egyáltalán a pia... most meg úgy érzem ez fontos, most ott tartok h összeírtam melyik nap mit iszik, hát alig tellik el nap hogy itthon marad és nem iszik semmit, utóbbi héten egy ilyen nap volt. ez engem aggaszt, látjátok aludni sem bírok. utálom a sör és cigi szagát is, így csókolózni közel menni sincs kedvem, megöli ez az intimitást is.

szerintem függőséget is okoz ez egy idő után.

mi az okos viselkedés egy ilyen helyzetben? tudom beszéljek vele... ezzel próbálkoztam, de ez nem számít.


2011. szept. 17. 03:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

ez a jómadár akarta a kisbabát?

lehet bevan rezelve és fél az apai kötelezettségtől.

mi lesz ha megszületik a baba?


ez így nem jó ! üljetek és beszéljétek meg.

anyukám első férje is ezt csinálta bár nekik nem volt gyerekük, de a pasi pát hónap házasság után elkezdett piálni,

anyukám közölte hogy kap időt hogy ezt sűrgősen abbahagyja

egy ideig abba is hagyta

AZTÁN KEZDTE ELŐRÖL


a férjednek alkohol problémái vannak

aki már egy napot sem bír ki pia nélkül?


vagy.....


pocakfóbiája van és fél a látványtól hogy nagy a hasad nem mer hozzád érni,

néma gyereknek anyja se érti szavát

beszéljétek meg,

azt a piéra költött pénzt meg költse inkább a születendő gyermeketekre.

1.5 éves baba anyukája

2011. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Én egyáltalán nem tolerálnám....

Beszélnék Vele, utltimátumot adnék, aztán ha nem használ akkor kénytelen lennék egyedül nevelni a gyermekemet...

2011. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Mi az oka hogy eljár? Valami csak történt,ha eddig nem csinálta.Nem vagy túlságosan elfoglalva magaddal,és vele egyáltalán nem törődsz?Odafigyelsz rá,meghallgatod a gondjait,bajait,számít neked ő még egyáltalán?Nagyon sok férfit semmibe sem néznek a terhes nők.Onnantól csak robotoljon éjjel-nappal,semmi kedvességet,gyengédséget,érzelmet nem kap otthon,és ha picit oda akarna bújni a feleségéhez,akkor ellökik maguktól.Ezt a nők nem látják magukból sajnos.

41/F

2011. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amelyik férfi úgy érzi, hogy semmibe nézi a terhes (vagy akár a nem terhes) felesége, annak van egy pici szája, amivel el tudná mondani a panaszát. Nem kocsmázni, kurv@zni, játékgépezni, inni, vagy akármit kell csinálni, hanem az érintettel megbeszélni. De az túl egyszerű lenne, meg akkor mire hivatkozva lehetne ugyanezeket a tevékenységeket folytatni? :)
2011. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!