Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyi az az alkohol...

Hölgyek! Mennyi az az alkohol mennyiség ami tolerálható egy férfinak, milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesít,hogy a párom iszogat,de nem akarok egy hisztis p.. lenni és beszabályozni neki.Nem régi kapcsolat és nagyon szeretem,nem szeretném,hogy az alkohol miatt legyen vége a kapcsolatnak.
2011. jan. 12. 06:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
Napi 1 sör, hétvégi buliban lehet picit több. Vagy hétköznap semmi, csak hétvégén pár sör.
2011. jan. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatod szempontjából annyi, amennyit Te gond nélkül el tudsz fogadni. Azt ugye tudjuk, hogy akinek muszáj iszogatnia ahhoz, hogy mondjuk jó kedve legyen, annak előbb-utóbb már csak azért kell, hogy ne legyen rossz kedve, a mennyiség meg minden embernél más. De szerintem mondjuk napi 2 sör, vagy 2 pohár bor. (Azt még hozzáfűzném, ha attól vagy hisztis p., hogy vigyázni akarsz arra, akit szeretsz, akkor a másik oldalon van a hiba.)
2011. jan. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Nálam a tolerálható az a nulla. Egy cseppet sem vagyok hajlandó eltűrni.Alkoholista férfi volt felesége vagyok.
2011. jan. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Én sem tudom toleálni napi szinten. Nálam az alkalmakkor, ünnepekkor némi alkohol (nem addig a szintig amíg spicces vagy részeg lesz)maximum az elfogadható, a küszöb.

Nekem a szüleim voltak alkoholisták, így nőttem fel. Nem hagynám soha, hogy a gyerekeim is úgy járjanak mint én.

2011. jan. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel úgy vagyok, hogy ha az embernek nincs gyereke, akkor élvezze nyugodtan az életet, iszogasson, ha jólesik. Tartsa be a normális kereteket, ha a párjával van, de rúghasson be, mint a csacsi, ha haverokkal. Nagy berúgás havi egynél többször ne legyen. Hétköznap ne igyon, elvégre másnap munka van.

De! Ha már baba van, akkor a gyerek semmiképp se lássa az apját/anyját állandóan alkohollal a kezében, mert rossz értékrendet mutathat neki. A családot keményen el kell választani az ivászattól.

2011. jan. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a tolerálható, amit az adott pasi szervezete bír anélkül, hogy látszódjon rajta. Tőlem nyugodtan megihat alkalmanként egy sört vagy többet, de ne dadogjon, szédelegjen, ne kötekedjen és ne legyen agresszív. Alkoholista lánya vagyok, úgyhogy az én párom nagyon jól tudja, hogy csak egyszer kell alkohol befolyása alatt úgy viselkednie, ahogy nem kéne... Azt mondjuk semmiképp nem nézném jó szemmel, ha az ivászat napi rendszerességű lenne, mindegy mennyi piáról beszélünk.

20L

2011. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Tizen, huszon évesen tolerálható a hétvégi berúgás, mert ugyebár még nagyon fiatal, és komolytalan. Később én már nem tolerálnám. Bőven elég napi egyszer, étkezés előtt felhajtani 3 cent házi pálinkát, vagy esetleg egy felest, de ne többet. Kivételes alkalmakkor még a nem túl erős berúgást is tolerálnám. De nagyon vigyázok a páromra, féltem őt, mert pultosként dolgozom, és a saját szememmel látom, hogy hogy tönkre tud tenni az alkoholizmus egy családot, egy embert. Borzasztó. Van olyan vendég, aki elmegy üvegeket guberálni, és ha összejön neki 60 Ft, akkor bejön a kocsmába, és kér 3 cent kommersz vodkát, a legolcsóbbat. Nem szabad engedni a szeretteinknek, hogy elinduljanak a lejtőn, mert ha rászokik az ember, akkor már nincs megállás, vagy nagyon nehéz már megállni.
2011. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

A NAPI alkoholfogyasztás szeritnem nem elfogadható. Hetente pár alkalommal ebéd/vacsora UTÀN EGY!!! pohár bor, vagy EGY!! üveg sör elmegy, de berugás egyetlen egyszer sem tolerálható.

Aki nem tudja magát annyira fegyelmezni, hogy ne tudja, mennyi az, amit elbir, az a szememben nem ember, hanem egy állat, akinek nincs értelmes gondolkodása (habár ez az összehasonlitás az állatokra nézve sértö...).

2011. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem szereti az alkoholt...de soha nem rúgott be, és nem is fog. napi szinten nem tolerálnám még az 1 sört sem. havonta 2-3 x iszik egy kis pálinkát, likőrt, sört vagy bort....velem együtt. :D ennyi még teljesen elfogadható...
2011. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%
es miert kell a feleseg meghatarozza h a ferfi mennyit igyon ?
2011. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!