Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne több önbizalmam?

Hogy lehetne több önbizalmam?

Figyelt kérdés

A legtöbb társaságban megszólalni sem merek, mert félek hogy hülyét csinálok magamból. Ha eszembe jut valami, esetleg egy poén, akkor is inkább nem mondom. Kiállni sem merek magamért. Semmi önbizalmam sincs.

16/l


2011. okt. 8. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van. Régebben pszichiáter írt fel gyógyszereket és akkor felbátorodtam mindenhol. Szerintem neked is kikéne próbálni
2011. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

persze egyszerűbb be gyógyszerezni magad !!

Inkább fokozatosan tedd oda magad pl lenne egy poén vagy hozá szolásod a témához ami ép a társaságodba megy. akkor gondold át ellöb hogy mit szeretnél mondani és utána mond és figyelj a tempora na meg a reakciokra..én is igy voltam csak akkor szoltam ha tényleg jo poénon volt. és mindenki ugy ismert hogy én csak egyszer szolalok meg de akkor mindenki nevet !

2011. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

azthiszed, hogy ez segít?


legalábbis nálam nem volt értelme ennek a sablon módszernek

2011. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég nehogy pszichiáterhez menj! Annyira jó tanácsokat tudnak itt egyesek adni...

16 évesen én is ilyen voltam, és nálam ez sokat változott azóta. Vedd lazábban, ne félj mások reakcióitól, ők is emberek. Próbálj minél több, minél sokfélébb emberekkel beszélgetni kicsit, az is segít. De mondom, ez alakulni fog amúgy is ha idősebb leszel :)

2011. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 ik válaszal van problémád?
2011. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mér melyikkel lenne?
2011. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszesz:)
2011. okt. 9. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!