Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy férfi azt...

Az normális, ha egy férfi azt mondja, hogy a legfonsoabb nő az ember életében az anyja?

Figyelt kérdés
...
2011. szept. 18. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem nem normális!!!!Anyám is próbál mindig rám akaszkodni és mindent jobban tud még azt is hogy én nekem mi lenne a jó....nagyon idegesítő tud lenni és egy ilyen anya nagyon megnehezíti a párválasztás,ilyenkor vagy el kell szakítani az össze szálat mert más különben meg keseríti a kapcsolatot az anya....

Amúgy az előző hozzá szólóval teljesen egyet értek,főleg az utolsó soraival..

2011. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális!Egy anyát máshogy szeret az ember mint a barátnőjét!A fiúk anyásak a lányok apásak általában...

Ettől még nem kell féltékenynek lenned a párod Anyukájára!

2011. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja mindig az anyja marad, a feleségből viszont lehet volt feleség. A vér nem válik vízzé. De persze ez csak akkor normális, ha ép keretek között marad ez a fajta viszony. Tehát ha pl. nem válik el valaki azért mert az anyja telebeszéli a fejét mert nem bírja a fia feleségét vagy ilyesmi. Az már szerintem nem tartozik a normális kategóriába.
2011. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

igen, normális. ő szülte, ő nevelte fel, ő az, aki mindig, mindenben segít neki, ha kéri.

nem is próbálok meg ilyen kicsinyes versenybe belemenni.

engem egyébként is máshogy szeret, mint az édesanyját.


olyan emberrel le sem állnék, aki nem tiszteli, szereti a szüleit. nálam ez alap. én is imádom az anyukámat, soha, senkit nem helyeznék elé.

2011. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Valahol ez normális.
2011. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Normális...úgy értem akkor, ha tényleg az anyját tiszteli, őt szereti a legjobban (persze a párját szerelemmel szereti, csak az anyját úgy, hogy mindenben számíthat rá, ő mindig mellette lesz). De ha mindig fut anyucihoz akkor nem normális...
2013. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!