Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák férfi tényleg hűséges...

A rák férfi tényleg hűséges típus?

Figyelt kérdés

Akkor miért írta egy jósnő ,hogy születési képlete alapján,szüksége van a hódításra, a külvilág visszaigazolására"

Július 2-án született,és óra percet,nem adtam meg...


2011. jan. 24. 12:41
 1/10 Bretso ***** válasza:
37%
Lassan olvasd, hogy biztosan megértsd! A horoszkóp ORBITÁLIS F*SZSÁG! Nincsen semmi alapja és értelme, amit mondanak csak kamu. Remélem így már érted.
2011. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A rák inkább függ a társától, minthogy hűséges lenne. Nagyon féltékeny is. A kalandokat, flörtöket nem veti meg, de a párjához ragaszkodik. Olyan ember, akinél a szerelem többdimenziós. Mindenre van egy jó filózófiája. Mondjuk olyan mint egy lájtosabb verziójú skorpió.
2011. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

A csillagjegyekre általánosságokat húznak rá De egy igazi asztrológusnak kell a pontos születési dátum és születési hely is.


Egy olyan elemzést kapsz egy igazi asztrológustól,hogy elhiszed, hogy van benne igazság. De egyet nem szabad elfelejteni, a jövő mindig változhat, tehát ha a jövővel kapcsolatban mond, az nem biztos, hogy úgy is lesz. És ugye a napjegyhez jön az ascendens is. Szóval az is máshogy befolyásolja az embert. És rák vagyok, alapvetően nagyon ragaszkodó és hűséges, de azért nekem is volt apró afférom...és nem bánom.

2011. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.nek igaza, nem attól függ hogy valaki milyen jellem lesz, hogy melyik hónapban született.


Sigmund Freud forog a sírjában...

2011. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd, a horoszkópból talán lehet általános következtetéseket levonni, pl. rám is sok minden igaz, amit a horoszkóp-jellemzésemben írnak.

DE! Ezek csak általánosságok, amiket az emberek többsége magára tud vonatkoztatni, akárkire igaz lehet. Nem szabad ilyenre alapozni. Tök mindegy, mi a pasi horoszkópja, nem az fogja eldönteni, hogy hűséges-e.

2011. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább a másik ember könnyebb megértésére, és a hibák kiküszöbölésére jó az asztrológiát használni, szerintem.


De mégis melyik a leghűségesebb jegy szerintetek?

(Azért nem hülyeség a kérdező kérdése.)

2011. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én nem fordítok különösebb figyelmet a horoszkópra, de erre a kérdésre azért válaszolok - néhány évtizedes tapasztalattal magam mögött a rák jegyű párommal. Én őt alapvetően hűséges típusnak tartom, tudomásom szerint még nem csalt meg
2011. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert ha valakinek Rák a csillagjegye, az csak annyit jelent, hogy a születése hónapjában a Nap a Rák jegyben állt. Ezen kívül még ott van a többi bolygó, a tengelyek, a fényszöget, meg még rengeteg dolog.

Csak a Napjegy alapján nem lehet embereket jellemezni, mint ahogy senkiről nem tudunk pontos személyleírást adni csak a haj és szemszíne alapján.

Ezzel gondolom arra is válaszoltam, hogy a Rák jegyű pasi a képlet többi elemétől függően lehet akár nem annyira hűséges típus is.

2011. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hűséges, vagyis én ismerek olyanokat, akik nem azok. Viszont a család számukra a legfontosabb. Elég ellentmondásos.

De ez tényleg nem horoszkópfüggő.

2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos nem hűséges típus a rák jegyű férfi. A hazugságokhoz értenek csak !
2021. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!