Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan szülőröl aki külön bejáratú helységet biztosit tini gyerekének?

Figyelt kérdés

A külön bejáratú helység egy melléképület,valamikori nyári konyha.

Érdekelne hogy elitéled azért mert különrakja gyerekét a családi háztól vagy helyesnek tartod hogy megengedi a gyereknek hogy külön legyen a szülőktől?


2011. szept. 19. 13:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
ha a gyerek is akaja akkor miért ne? nálunk ugy van anyuék lent mi meg fent és teljesen külön van tehát a fentiben is van konyha meg mosógép mosogatógép beépitett tüzehely porszivó minden ami csak kell már 6 éve direkt igy csinálták a házat a fenti rész kb 1 éve van megcsinálva nagyon új még a ház de lent is mert se bent cigizés semmi ilyesmi főzésnél is megy a szakelszívó és az viszi be a szellőzőbe a cuccost nagyon örülök hogy nekünk ez így van és anyuék nem mondák el hogy mi van mentünk haza tesommal a suliból és akkor anyu mondta hogy most egy két hétig nem lakunk otthon hanem a mamánál nem mondta el miért és mikor elmentünk vásárolni láttam hogy beépitett gázbol is kettőt veszenk meg mosógépből is akkor már leesett hogy mivan nagyon örülök neki igaz a hűtő nem valami nagy mert olyan mint 1 szekrény és kinyitom a szekrénajtot és ott a hűtő de nekem meg a tesomnak pont elég ketten lakunk fent 3 szoba van fürdő wc konyha gardrób nagyon hálás vagyok ezért anyuéknak de összesporolták a pénzt és ahhoz képest hogy fent edig csak fal meg beton volt a föld és most milyen szép uri pompa 500 ezer ft ból megcsinálták konyhabutorral mindennel eggyütt igaz apu is sokmindent csinált mert sokmindenhez ért meg a barátai is szinte csk egy ebédért segítettek ahoz képest még drága sem volt és ebbe az 500 ezerbe benne vannak a konyhai gépek is igaz olcsóbban vettünk mindent mert megszűnt a nagy műszaki bolt de tiszta jól jártunk
2011. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
ó én még saját szobának is nagyon örülnék :/ jó neki.jófej anyuka szerintem
2011. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Uhh úgy látszik a pénzzel együtt nem osztogatnak észt is... Mi az hogy "kaptam el a szobát"? Omfg. Beszélsz te magyarul? Elkapni a labdát szokták, jobb helyeken.

A 21. válaszoló is úgy ír, mintha öt éves lenne...

Ja kérdező, még egy valami felmerült bennem, megkérdezem, aztán válaszolok a kérdésedre is. Mi az, hogy a saját lányodnak már megvan a szobája? 16 évesen már gyereked van vagy éppen lesz?


Válasz a kérdésre:

Szerintem nagyon jó ötlet. Ilyenről még mondjuk nem hallottam, ennyire direktbe legalábbis, hogy életvitelszerűen külön élt volna, ilyen körülmények között. Ha majd lesz gyerekem, hasznosítani fogom ezt az ötletet. Tetszik. Már elköltöztem otthonról, koleszban lakom, de nagyon örültem volna, ha otthon legalább van egy saját szobám, és nem kell az öcsémmel megosztanom... :S

Úgy látszik, nekem azt rendelte a sors, hogy sose legyen saját szobám.. 9 éves koromig egy egyszobás garzonban éltünk négyen, aztán lett családi házunk, ott közös szobám volt a tesómmal, koleszban először 1, majd 2 szobatársam lett, most meg szeptember óta a vőlegényemmel lakom. Ha befejeztük a sulit, közös albi, közös jövő... Sose lesz saját szobám. Viszont már említettem a páromnak, hogy helyette megelégszem egy saját szobaméretű gardróbbal. :D

2011. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy a saját lányodnak már megvan a szobája? 16 évesen már gyereked van vagy éppen lesz?


28éves vagyok a lányom kettő.Megvan a szobája ami jelenleg raktár de ha eléri azt a kort akkor elkapja.

2011. dec. 6. 10:50
 25/30 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "elkapja"?????

A szobát legfeljebb "megkapni" tudja, nem elkapni!

2011. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 28 vagy... Akkor illene értelmesen beszélni. Látom nemcsak nekem szúrt szemet ez az "elkapja".
2011. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Úristen, most ez tényleg felrójátok neki? Véletlenül rossz szót írt. Ennyi.
2011. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Igen, ezt hittem én is.

De, ha visszaolvasol, többször is rossz szót írt véletlenül. És mindig ugyanazt...

2011. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
3x írta el véletlenül és kétszer is fürdije van fürdő(szoba) helyett. :D
2011. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ja, nem olvastam vissza, az első válaszolók közt vagyok.:D Az más..:D Akkor bocsánat
2011. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!