Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran van témában...

Milyen gyakran van témában nálatok az EX?

Figyelt kérdés
Mert én már beleőrülök....napi szinten van beszélve a barátom exéről a családjába...több mint egy éve vagyunk együtt,de mindig előjön valami kép,videó,cd amin az exbarátnője van-pedig állítólag kinem állhatják,mivel egyik napról a másikra lelépet egy másik férfival
2011. szept. 19. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy pont azért beszélnek róla, mert ki nem állhatják.
2011. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Lehet hogy ez a sok emlegetes Neked szol. Lehet hogy meg sem annyira utaljak.
2011. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szinte sosem. Megőrülnék ha egyfolytában ezt kéne hallgatnom és a páromnak se tetszene fordítva a dolog. Ki beszél róla ennyit? A szülők vagy a párod?
2011. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Húú, ismerek én is ilyet!Mármint h évekig ott élt a fiús házban, majd hírtelen elköltözött:S

Nem kellene hogy téma legyen, jogosan idegesít. De az tény, ha sokáig ott lakott, akkor valóban sok emlék lehet vele kapcsolatban. Akkor biztos lányukkénk szerették, csak a kis afférja után ment át a dolog "utálásba". Említsd meg, hogy ez téged zavar. Hátha kapcsolnak.

Nomrális körülmények között nem kellene az exet felemlegetni..

2011. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

naponta, mert szakításuk után a párom legjobb barátja lett a csaj.

minden nap telefonálnak is egymással... idegesítő

2011. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A párom csak hetente hozza fel,de a szülei szinte minden egyes alkalommal elmondják mekkora K-va...nekem is már kezd az idegeimre menni...köszi a válaszokat
2011. szept. 19. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
It akkor a legnagyobb problema, hogy parod miert hozza fel az exet? Talan meg mindig nem esett tul rajta?
2011. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy szóba kerül egy-egy ex (van, akivel nagyon is jóban vagyunk), de azért nem mindennapos, és ami a legfontosabb, senkit nem zavar. Én szóvátenném a helyedben.
2011. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát néha szóba jön, de nagyon ritkán.Az enyémről meg egyáltalán nem beszélünk.Nem is akarok.
2011. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A páromat tudom,hogy gyűlöli,rá se néz a lányra ha véletlenül látjuk....de tegnap már felálltam az asztaltól,mert nembírtam már végig hallgatni,hogy költözik a szomszédjukba...gondolom ésszrevették,hogy zavar,mert aztán nagyon kedvembe akartak járni...hát az még zavaróbb lenne ha apárom még barátkozna is a lánnyal
2011. szept. 19. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!