Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az nálatok mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az nálatok mit jelent, hogy ha azt mondjátok egy pasinak, hogy nem akartok tőle semmit, de gyakran keresitek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
az, hogy a csajok rohad kis taktikás nőstények, akik azt akarják, hogy azt hidd, hogy nem is kellesz nekik közben pedig vágynak rád. azt akarják, hogy harcolj érte ezért teszik ezt
2011. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekesnek talállak, kicsit tetszel is, de még nem vagyok biztos az érzelmeimben" --> pont ez volt velem is.

16/L

2011. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mi lett belőle?
2011. okt. 16. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
semmi sem lett belőle. de valakinél lehetne. sokmindenkivel csinálom ezt.
2011. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátnak akar, mert én per pil inkább beszélek egy fiúval mint egy csajjal, vagy tényleg tesztel, h mit csinálsz :)
2011. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Taktikázik:

Előadja, hogy nem is jössz be neki, mert ha megtudnád, akkor nem kellene neked, mivel amit megkaphatunk az nem kell, amit nem kaphatunk meg az kell..de nem bírja jól és keres téged, hiányzol neki..akar téged, kellesz neki.:D



VAGY NEM és csak barátként kezel. Nem tudhatjuk, hogy a csajnak mi jár a fejében, én az elsőre voksolok.

2011. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

XY szeretném megkérdezni tőled,hogy nálad mit jelent az hogy...keresel engem,de mégse akarsz tőlem semmit?

Tőle kérdezd meg.

Nem fog lenyakazni,és ez a legtisztább.

2011. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Velem is előfordult már, hogy így tettem és sajnálom is nagyon, mert nem tisztességes játék. Egyszerűen arról volt szó, hogy nagyon kedveltem a fiút, bírtam a humorát, sokat lógtunk együtt, de egy idő után udvarolni kezdett és én éreztem valahogy, hogy nekem nem menne. Meg is mondtam, de amint eltávolodtunk kicsit, hiányozni kezdett. A társasága, amit szerettem és amihez már nagyon hozzászoktam... Ilyenkor le kell tudnunk mondani, hogy ne fájjon az illetőnek.
2011. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
élőben nem láttuk még egymást
2011. okt. 21. 21:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is taktikázik a lány. Velem mondjuk a párom csinált ilyet, csak indirekt. Ő bárortalan volt, nem mert lépni, és pedig ugy éreztem tetszem neki. FÉL éven át evett az ideg, hogy most akkor mivan? Aztán összejöttünk, de én kzdeményeztem. Akkor vallotta be, hogy tetszem neki már rég óta.
2011. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!