Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom kiborulni anyámra?

Van okom kiborulni anyámra?

Figyelt kérdés

mostanába kikésziti az idegeimet.egész nap fáj a fejem is miatta,rossz a hangulatom,iedeges vagyok.

Még eddig egy barátom se tettszett neki.

Most is van egy barátom 5honapja járunk,nem lusta,jokedélyű,humoros,jo családban élö.

most újitottuk a másik házunkat amit albérletbe szoktunk kiadni.és nálunk dolgozott 2hétig.meg még mindig hivja anyu hogy segitsen lefesteni az ablakot,és mondta hogy megy ma de nem tudott ma elmenni mert suli+stb volt/van neki,ezért anyu mikor hazajött az elsö dolga volt hogy kiabáljon velem e-miatt és mindennek lehordta a barátomat meg hogy soha többet nem ehet nálunk meg nem is fürödhet meg ne is jöjjön.velem is már ugy beszél hogy takarodj meg hasonlok...és ez csak eg példa volt...


2009. szept. 1. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát anyukád nem normális már ne is haragudj.És most azért borult ki mert a fiunak iskolába kellett menni és nem tudott menni dolgozni???????
2009. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen,szerintem van.Bár a te hejzeted még elég kedvező,nekem bizony el kellett költöznöm addig fajultak a dolgok(gyámügy,verekedés) pedig még csak 16 vagyok.azóta anyám csak kihasznál pénzügyileg és minden más téren is.Az hogy elküld a pibe az még undorítóbb.anyám 15 évig ezt csinálta aztán elegem lett...sajnos nekem van egy öcsém is aki vele él...próbálj vele értelmesen beszélni.Az hogy a párod nem ér rá az miért lenne a te hibád? nem anyád rabszolgája.nem tudom hány éves vagy.próbáld meg vele megbeszélni,hátha juttok valamire,ha nem,akkor viszont csak az segit,amit én tettem: több mint 1 hónapig nem álltam vele szóba.( a félreértések elkerülése végett nem lázadásból költöztem el,csak elegemvolt abból,hogy anyám magasról tett a fejünkre,apámm piál(most válnak majd) és otthon bántottak.én tettem ellene,mert nem birtam már.most boldog vagyok a párommal már fél éve)
2009. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!