Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ha egy lányt egy...

Milyen az ha egy lányt egy fiúval a családtagok hoznak össze?

Figyelt kérdés

Voltam egy bál szerűségben. Az egyik lány aki ott volt, bele van esve egy pasiba. A lány szülei voltak a szervezők, és úgy csinálták az ültetést hogy a fiú a lány mellé üljön, de hallottam mikor a haverjai mondták neki hogy "Ha nem bírod a társaságot, akkor ülj át hozzánk". Felszólításra egyszer elhívta táncolni a lányt aztán másokkal táncolt, de a lány meg úgy emlegette a háta mögött hogy "Az uram ilyen-olyan csinos most". A lány amikor tudott belekarolt a fiúba, de ahogy észrevettem, a fiú amikor csak tudta lerázta.


Na de a fő dolog: ez a lány most teljesen oda van, hogy a szerelme így-úgy, kirakott egy közös képet ami a bálon készült, olyan szöveggel hogy: Love. És olyan felvágós most ahogy beszéltem vele. Legszívesebben elmondanám neki amit megfigyeltem. Szerintem gáz mikor a szülők ennyire terelik őket, nem?


2011. szept. 19. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira ciki... választást sem hagynak szegény srácnak, mintha neki nem is lehetne ellenvetése, nem is lehetne más érzése. A végén úgyis koppanni fog a csaj, és akkor persze a srác lesz elhordva mindenféle szemétnek...

látni kellene már, hogy nem a szülők által megkötött kapcsolatok korában élünk...

én lehet, a helyedben szólnék a lánynak (mondjuk akkor, ha szegről-végről jó a viszonyom vele).

2011. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jé, ilyen még van a 21. században?

Régen volt ez "nagy" divat faluhelyen is, meg az uraknál is, hogy két fiatalt "összehozott" a két család, ha tetszett nekik, ha nem.

De hála az égnek, ma már lehet nemet is mondani, akár a fiúnak, akár a lánynak.

Kérdező, Te ne akarj szerintem belekeveredni, ha a fiúnak van esze (márpedig biztos), majd lerendezi ezt szépen.

2011. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez így cki. Az elsővel abban nem értek egyet, hogy nem hagynak a fiúnak választást a szülők... szerintem a srác egyértelmű, nem kell neki a csaj. Ebből nem is lesz semmi!
2011. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne avatkozz bele, az ő élete. egyébként is szerelmes, se lát se hall. ha előállsz a megfigyeléseddel akkor csak egy veszekedést provokálsz ki, és még jól meg is bántod. miért akarod elmondani? hagyd, hogy alakuljon ez neki magától. ha a pasi annyira menekül előle, előbb-utóbb magától is ráébred, és akkor mint jó barátnő mellette állhatsz. szerintem...

23L

2011. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én ezen az ültetés dolgon akadtam ki. Oda ültetik azt a szerencsétlent mellé, és ahogy a lány nézte...

Ja és volt egy rész mikor volt valami "játékos feladat" és 4-5 fiú-lány párosnak a színpadra fel kellett menni. Ezeket a párosokat a szervezők rakták össze, persze a lányt azzal a fiúval rakták egybe. De nem is arról van szó, hogy a szülők akarnák hogy összejöjjenek, hanem a lány van beleesve ebe a srácba, és a szülők meg segítenek nekik összejönni. Ezek ilyen hátulról megtekert ügyeskedések.

2011. szept. 19. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt a csaj a hunyó, nem a szülők. Ők csak szívességet tesznek szemük fényének, hiszen 1 próbát megért, hátha összejön neki. Amit a szülők csinálnak, így nem ciki. A csaj a nagyon gáz, hogy nem veszi észre magát, hogy nem kell a srácnak.
2011. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mikor kiírtam a kérdést akkor még nem értettem azt a Love-os képet, de közben megtudtam hogy összejöttek a hétvégén, és már a srác is kirakta ugyanazt a képet.

Szóval lehet mégis kellett neki, vagy nem is tudom...Nekem ez olyan fura. Egész este más lányokkal táncolt, szórakozott, nem is láttam őket együtt a "kötelező" dolgokon kívül. És közben meg mégis összejöttek.

2011. szept. 20. 00:40
 8/9 anonim ***** válasza:
:) Akkor végül is hepienddel zárult a dolog. Ez tök jó. Sok boldogságot nekik!
2012. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó régi kérdés.

Közben kiderült hogy nem jöttek össze, csak mint barátok kitették a közös képet. Rá pár nappal a srác összejött egy másik lánnyal, és azóta is vele van.

2012. máj. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!