Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tart ilyen sokáig mire...

Miért tart ilyen sokáig mire lassan, teljesen kiegyensúlyozott személlyé válok? Hosszú depi után.

Figyelt kérdés
Érzem, hogy az életem elindult felfelé (lelkileg), és olyan dolgok történnek velem, amikről álmodni sem mertem volna... Igaz barátaim vannak, emberek, akik hisznek bennem, újra foglalkozom a rég elásott művészi tehetségemmel (bár én most sem látom magam annak),családom megváltozott jó értelemben, új külsőm van(megdolgoztam érte), az emberek nem néznek át rajtam, vannak kitűzött céljaim, valakinek érzem magam... És nekem mindez sok, túl sok a jóból, nem tudom egyszerre feldolgozni, olyan, mintha nem is lenne valós az egész. És nem vagyok egy kiegyensúlyozott személy, minha nem tudnám feldolgozni az egész mindent, ami történt, de miért, hisz ezek jó dolgok?
2011. szept. 20. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Azért jelentenek neked ezek gondot mert még új dolgok, kell idő amíg a rossz korszak után hozzájuk szoksz. Ennyi az egész!
2011. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légy inkább büszke magadra, hisz te keményen megdolgoztál erért, most csak elfogadni, és élvezni kell az új helyzetedet!
2011. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!