Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha anyósod ezt csinálná?

Zavarna ha anyósod ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Férjem és én együtt élünk két éve. Mikor összeköltöztünk kivettem anyósom takaritó nőjének a kezéből a munkát és mondtam,hogy most már én szeretném végezni a házimunkát és a házkörüli teendőket. Persze ez nem tettszett és azóta is vannak próbálkozások arra hogy had járjon el hozzánk a nő ezt azt csinálni. Nászúton voltunk most nyáron és anyósom megkapta a ház kulcsát,hogy ha van valami gond be tudjon menni. mire hazajöttünk láttam,hogy minden szana szét, semmi nincs a helyén, a kutya sz@aros seprű a lakásba, a szennyesünk feltúrva...stb....Ők takaritottak!!

Tegnap este kérés nélkül kijelentette,hogy ma elhozza a takaritónőt,hogy le fessen néhány dolgot a kertben. Reggel ott hagytam őket természetesen lakás kulccsal együtt, tárva nyitva mindennel. Én dolgozok de most már elég feszült vagyok,hogy megint idegen van a házban.

Ki az akit ez zavarna? Finomabban már nem tudom jelezni,hogy amit tudunk megcsinálunk férjemmel, de ha mégsincs valamira időnk akkor hétvégére ütemezzük azt,hogy hozzánk eljöjjön valaki dolgozni, amikor mi otthon vagyunk.


2011. szept. 21. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy ki lennék akadva. eze után elkérném a kulcsot és megöszönném az eddigi "segítséget" és megmondanám hogy ezentúl majd mi takarítunk festünk ha jónak látjuk.
2011. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hogyne zavarna?! Kulcsot vissza, köszönöm a segítséget, eddig is mindent megcsináltunk, ezután is.

Mindezt határozott ellentmondást nem tűrő hangon. Ne félj, hogy megsérted, ez a ti életetek, ha megsértődik majd megbékél.

2011. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna. Sem az anyámnak, sem az anyósomnak, sem idegen embernek nem engedném, hogy a házamban takarítson, vagy bármi mást csináljon. Ha nincs rá időm, akkor sem, megvár... Én senkinek nem adok kulcsot, csak ha nagyon muszáj (nyaralás). Anyóst úgy hajtottam volna el takarítónőstül, hogy csak úgy nyekken. A ti házatok, a ti életetek. Most állítsátok le, mert ha vérszemet kap, sokkal nehezebb lesz.
2011. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
ez mindenkit zavarna! de egy anyós sajnos ezt nem fogja megérteni :-D
2011. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem kell, hogy "nyekkeljen", mert a ferjednek az anyukaja. TEhat leultok kozosen, es megkoszonitek az eddigi faradozasat, de mar vissza is keritek a kulcsot, es kozoljetek vele, hogy a jovoben ti fogtok gondoskodni a haz es a kert takaritasarol, gondozasarol. Ezt meglehet minden vita nelkul is oldani s zerintem.
2011. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat a "nyekkentetésért", de a kérdésből úgy olvastam ki, hogy a beszélgetés már az összeköltözéskor megvolt. Én indulatos ember vagyok, nálam a második esetnél már ez van... Bár azt sem értem, hogy ha egyszer már ezt megbeszéltétek, akkor miért kellett most mégis kulcsot adni a mamának? Vagy a férjed volt?
2011. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Naná,hogy ki lennék akadva.Nekem senki "idegen" ne takarítson a házamban,én tudom mit hova kell tenni.
2011. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most én nem értem, hogy hova költöztetek össze, ahol az anyós takarítónője már ott volt. De amúgy egyetértek, nem kell idegen a ház körül.
2011. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

14.12 nek

Kulcsot éán adtam oda neki ma reggel, nem volt választásom, indulnom kellett dolgozni. De nem birtam bent gyomorideggel ezért hazajöttem 1 kor. Ha nem jövök haza a festés mellett már ablakpucolás lett volna. Mondtam köszönöm , nem. Szar nap ez a mai.

2011. szept. 21. 15:51
 10/13 A kérdező kommentje:

14.34-nek

A takaritó nő addig itt dolgozott a páromnak, amig el nem vett engem, akkor vált feleslegessé és nem is hivtk többet.

2011. szept. 21. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!