Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, titeket zavarna?

Szülők, titeket zavarna?

Figyelt kérdés
8 hónapja járok egy lánnyal, aki a megtestesült tökéletesség számomra. Nemhogy okos, megértő és egyebek, de a stílusáért teljesen odavagyok. De érzem, hogy a szüleim nem lennének. Szóval ilyen durvább rocker. Tegnap például neccharisnya volt rajta, acélbetétes bakancs, és egy fekete szétszaggatott miniruha, a haja pedig köldökig érő elképesztően dús sötétbarna, és ilyen kócosan hordja. Szóval imádom. Csak még sosem látták a konzervatív(!!)szüleim. Így a távolból imádják, mert hát a könyvtárban találkoztunk, meg jobbak lettek a jegyeim is de még sosem találkoztak. Ő azt mondja, hogy megteszi, hogy amíg találkoznak felöltözik rendesen, de akkor meg mindig amikor átjön akkor előtte mindig át kéne öltöznie. És akkor ez valamilyen szinten hazugságnak minősül, nem? De úgy félek, hogy eltiltanának tőle, olyan botrányosan néz ki, de minden délutánunkat együtt töltjük. Mi legyen?
2011. aug. 24. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes lány, akkor nem hiszem, hogy nagy ügyet csinálnának belőle a szüleid.
2011. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp szeretném megismerni a gyerekem kedvesét, olyannak, amilyen. Meg aztán... butaság a külső alapján ítélni.
2011. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 skarma ***** válasza:
100%
Az első találkozásnál ötvöznie kéne a stílusát és a ,,normális" öltözetet. Aztán ahogy megismerik és megkedvelik a szüleid, fokozatosan berockulhat ;)
2011. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Előre megmondod, mire számítsanak, esetleg fényképet is mutatsz. Közben emlékezteted őket, hogy pozitívan változtál.

(2. A stílus önmagunk utánzása. Majmolni egy divatot nem stílus. Ezt csak úgy zárójelben. De az a fontos, hogy te imádod!)

2011. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hailey13 ***** válasza:
16:49nek (legutóbbinak) igaza van:)
2011. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Butaság a külső alapján ítélni. A szüleidnek sem kéne, hiszen TE jársz vele, nem Ők. Nekik, csak arra kell koncentrálni, hogy rendes vagy nem rendes...

Ha szereted, akkor ne érdekeljen a konzervatív szüleid véleménye a lányról...Hiszen te ismered, és nem ők!!

Mellesleg hány éves vagy, hogy eltiltanának tőle???!

2011. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hailey13 ***** válasza:

jó persze nem a külső számít, de nekem apámban megállna az ütő ha beállítanék egy 40kg-os szembevasalt-hajú sminkelt fiúval (amit soha nem tennék, és ami mondjuk a barátnőddel szemben még lehet sértés is, hogy ehhez hasonlítom xd).

nem kell lerohanni, és úgyse folyton a szüleid előtt vagytok gondolom, de lassan fokozatosan felveheti a saját stílusos cuccait a muterodék előtt:)

2011. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok még szülő, de nekem is konzervatív apám van, mindig meg is jegyezte a magáét, ha látott az utcán, egy rockert, vagy punkert, vagy akármi csodás stilusú emberkét, de egyszer nekem is volt egy punker barátom, láncokkal, meg festett tarajjal,bakancs, szakadt nadrág, és nem tiltott el tőle, azt mondta, ha én nem szégyenlem (mert én hétköznapiasan öltözködtem), akkor nincs kifogása, mert amúgy ő is okés srác volt. Szóval ne aggódj, ha neked jó, ök is elgfogadják.
2011. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, túl vagyunk rajta!:D

Felvett egy fekete-fehér csíkos legginget, és egy sima fekete bő pólót, az acélbetétes bakancsa meg nagyon tetszett apunak, szóval most venni akar egyet Ő is:)) Köszönöm szépen a válaszokat, minden rendben:)

2011. aug. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!