Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem engedik meg az...

Szüleim nem engedik meg az ott alvást, hogy tudom őket rávenni?

Figyelt kérdés

18 múltam, párommal lassan 6 hónapja leszünk együtt, régebben már felhoztam neki az ott alvást, akkor hallani se akart róla, mert majd pár hónap múlva, letellt a pár hónap, ma felhoztam neki, és rögtön NEM volt a válasz, és még hallani se akarja, korainak tartja, meg a többi szokásos szöveg lyenkor.

Hogyan tudnék rá hatni???

Tudom gyenge kifogás,hogy másoknál megengedik, de annyira irritáló, hogy nagykorú lettem, a saját kis életemet had éljem, de mindent megtiltanak, még ha bulizok se maradhatok kinn sokáig.

Normális ez????


2011. szept. 21. 15:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Szerintem 18 felett már nem normális a túlzott féltés. Ismerik a párod? Esetleg azt megengednék, hogy ő ott aludjon? Tudom hogy az nem ugyanaz, de a lényeg szerintem az, hogy együtt legyetek. Sok szerencsét!

2011. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
58%

Szia Anyu, elmentem, majd jövök! Nagykorú vagy. Persze erre mondhatják, hogy akkor nem kötelességük eltartani téged, de hát valamit valamiért...


Miért nem alszanak ők is ott? :)

2011. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
83%

Tudod, erre mondják, hogy amíg az ő kenyerük eszed...


addig sajnos normális. Az, hogy 18 elmúltál, csupán annyit jelent, hogy ha megelégeled, ahogy tartanak, jogodban áll elköltözni és a saját lábadra állni. De amíg nem teszed meg, addig bizony szót kell fogadnod nekik.

2011. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
69%
Mond hogy aludni mentek mert szexelni bármikor bárhol tudtok fányes nappal is ágy nélkül.ilyen szülőket nemértem aztán meglepődnek ha a lányuk kocsiba liftbe parkba kölcsön lakásba jár,meg albérletme megy inkább,meg hazudozik,amúgy is 18 vagy ,engdélyt se kéne kérned.Én már 17 évesen se kértem.
2011. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom okkal nem engednek. vagy a párod nem szimpatikus nekik, vagy benned nem bíznak kellőképpen. Gondolom nem akarják, hogy hamar teherbeess, illetve azt, hogy minden párkapcsolatodban kiköss a pasi ágyában. Értem én, hogy már 6 hónapja együtt vagytok (ami felnőtt fejjel nem sok), de ha most szétmentek, lesz másik pasi, azzal is 6 hónap, utána másik pasi..számold csak ki 25 éves korodra hány férfi ágyában fogsz megfordulni...Lehet én vagyok konzervatív gondolkodású, de 18 évesen 6 hónap után ne akarj még ott aludni.. 24/házas nő
2011. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Páromat ismerik.

Külön költözéssel pedig az a probléma, hogy még tanulok, nem tudnám magam eltartani.

Szüleim tisztában vannak vele, hogy tartok tőlük, és mindig is szófogadó voltam, miútán betöltöttem a 18. évemet, akkor kezdtem "lázadni", amit nehezen fogadtak, majd betoppant az életembe a barátom, és most meg ez nem tetszik nekik, hogy ott alvást tervezek.

2011. szept. 21. 15:21
 7/54 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem szuleid szegyellik, hogy elengednek a lanyukat a fiuhoz aludni. "Mit mondananak/gondolnanak a fiu szulei?" alapon.
2011. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
83%
Hat hónap az fél év,hadd szexeljen már a párjával fél év után ha akar az együtt alvás meg nem feltétlen szex,és ha lesz másik pasi,akkor mivan,nem apácák vagyunk,hogy bevarrjuk,és csak esküvő után poronyt miatt csinájuk...Én se vagyok k*rva, de a szex jó egy jó dolog,miért kéne korlátozni,mégis két évet várjon vele,mert egyeseknek szar a nemi életük.
2011. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
30%
Nem szar annak sem a nemi élete, aki 18 évesen nem mászott be holmi 6 hónap után más ágyába...Én sem szüzen mentem férjhez, de megválogattam, hogy kivel mikor mit, mennyi idő után. A mai fiatalok ezt nem értékelik, csak a mának élnek. Nem szégyenlik ha már egy kezükön nem tudják megszámolni 20 évesen, hány partnerük volt. Nekik ez a természetes. Sajnos nekem nem. Kár, hogy ide fejlődött a fiatalok életszemlélete..
2011. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Ha már itt nagyon szidva vagyok, hogy a 18 évemmel "holmi 6 hónap után" mit akarokkal, akkor azt is nézzük meg, a mai fiatalok közül, hogy én legalább 18 évesen kezdtem el ezt a korszakot,és nem holnap 14-15 évesen. Azért ezt is nézzük meg.
2011. szept. 21. 15:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!