Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret a mamám : - (...

Nem szeret a mamám : - ( Nagyon kivagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már régóta érzem. Egyszer karácsonykor amikor feljött hozzánk akkor azt mondta (mindig én vagyok a téma) hogy sajnos én vagyok az unokája.Mostanában elkezdtem nagyon sokat járni hozzá,de tegnap megint..Ő egy idősek otthonában lakik(nagyon ép eszű még) és tegnap mikor épp mentem hozzá anyu felhívott(mindegy mivel kapcsolatba)és nagyon dühös lettem és szó szerint ezt mondtam anyunak "nem megyek nem fordulok vissza,nem érdekel" és kinyomtam.A lakótársai meghallották és egyből úgy mondták a mamámnak,hogy hőbölögtem meg kiabáltam.Erre este felhívtam nagy boldogan hogy átmegyek hozzá ő pedig azt mondta egyből hogy milyen szégyenbe hoztam meg hallota hogy én hogy beszéltem....:O Néztem egyet hogy mivan??Mivel hoztam szégyenbe?? Mégcsak a hangomat se emeltem fel a telefonba Nem értem.. Ja egyszer pedig azt mondta hogy anyunak már nem kellett volna 37 évesen szülnie(akkor szült engem) A szemembe mondta...Holnap úgyis felhív mert már egy unokája se látogatja csak én mert sok megutálta.Én szerintem csak arra vagyok jó hogy mindig menjek hozzá..Rosszul esik mit csináljak?
2011. szept. 21. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél idősebb valaki, annál nehezebben alkalmazkodik másokhoz, annál "elviselhetetlenebb" (tisztelet a kivételnek). Neked kell türelmesebbnek lenni, még akkor is, ha nehezedre esik. Ha te kedves és szeretetteljes vagy vele, akkor megenyhülhet - illetve, később te nem fogod magad szarul érezni, hogy nem tettél meg mindent a kettőtök kapcsolatáért.
2011. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Semmit. Ne vedd fel a telefont... ne menj hozzá... ne is szólj hozzá...
2011. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, hgoy szeretné-e ha senki nem látogatná többet. Mert te szívesen mennél hozzá, de ha szánt szándékkal gonosz veled, akkor semmi kedved nem lesz hozzá, és akkor bingózhat naphosszat a többi mamival..
2011. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
minel idosebb valaki annal rigolyásabb...ne torodj vele miket mond,tudd le annyival,hogy idos
2011. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De szoktott nagyon kedves is lenni,de szerintem csak nem mutatja ki mit érez vagy nem mondja ki amit akarna.Sokszor látom rajta hogy mikor mondok valamit szeretne rá dühösen regálni,de aztán elfojtja
2011. szept. 21. 16:29
 6/16 anonim válasza:
96%

Nemhiszem, hogy az idősödés és az utálom az unokámat kijelentés összefüggésben lenne egymással. Az én nagyapám is ilyen volt; történt, hogy szembeköpött, megvert ok nélkül 3 évesen, vagy kilökött a hintából. Sajnos velünk élt, olyan szinten terrorizált, hogy 5 éves koromtól az udvarra nem mertem menni, ha iskolából hazamentem akkor -mivel a felső szinten laktunk- magamra zártam az ajtót, és ha mentem délután valahová, akkor futottam ki egyenesen a kapuig. Pár éve halt meg, őszintén szólva nagyon nem sirattam meg, de a rémálmok gyötörnek azóta is.


Neked kell dönteni persze, de szerintem az ilyen ember nem érdemel szeretetet.

2011. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 x) ***** válasza:
100%
Igen, minél idősebbek annál "elviselhetetlenebbek". El kell őket fogadni, ennyi :) Az ő idejük még más volt, más volt az etikett, voltak dolgok amiket akkor még nem illett (kiabálás stb) szóval amitől akkoriban még az emberek elszégyellték magukat. Vannak ilyen régi felfogású emberek. Mondd azt hogy te nagyon szereted őt, szívesen is mész de ahhoz az kell hogy kedvesebb legyen. Ha meg nem, akkor nem muszáj találkoznotok, de jó ha tudja hogy téged bármikor felhívhat. :)
2011. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Amúgy ne érezd rosszul magad miatta. Te legyél vele kedves, és ha ő nem viszonozza, akkor nem muszáj olyan gyakran meglátogatnod.

2011. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én mamám mostoha papám is ilyen

amugy nem csak az öregedéssel jár mert a legjobb barátnőm mamája igazán aranyos sose semmi rosszat nem hallotam róla

2011. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
én kiosztanám az összes lakót az otthonban és nem szólnák hozzá
2011. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!