Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén szeret engem, vagy...

Őszintén szeret engem, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

3 napja voltam látogatóban anyukám testvérének a lányánál. Utoljára karácsonykor találkoztunk, azelőtt meg tavasszal, de hetente beszélünk telefonon. 60 km van a lakhelyünk között, de ő rendszeresen járkál erre felé autóval, de soha sem jön be meglátogatni pedig hívom, de azt mondja nem ér rá. Most én mentem hozzá látogatóba, és mikor meglátott elkezdett ölelgetni, meg a könnyei is folytak. Drága kis kincsemnek hív meg ilyenek.


Ha ennyire szeret akkor miért nem akar gyakrabban találkozni? Lehet nem is őszinte volt, de akkor meg miért sírt mikor megölelt?


2011. szept. 22. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

de ő rendszeresen járkál erre felé autóval, de soha sem jön be meglátogatni pedig hívom, de azt mondja nem ér rá.



Én is így vagyok az egyik rokonommal. És tényleg nagyon sok mindent csinál.Egyszer mondta, hogy aludjak ott és megmutassa merre jár és miért. Hát nap végére én is elfáradtam és rájöttem, hogy tényleg nagyon sok dolga van.


Szerintem akarna de ideje nincs.

2011. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem ér rá,akkor meg lehet érteni, de viszont nem hiszem,hogy nincs 5 perce,ha rendszeresen járkál arra felé..

Én pedig nem mennék nála,csak ha hívna.

2011. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ugyanis az unokatestvéred. Nem szerencsés kombináció.
2011. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!