Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz külön a...

Mennyi időt töltesz külön a párodtól/férjedtől?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen a kérdés azoknak szól, akik együtt élnek. Az előző kérdés ihletett, kíváncsi vagyok, ki mennyire ragaszkodik az együttléthez, vagy az egyedülléthez.

Ha van ezzel kapcsolatban valamilyen szokásotok, arra is kíváncsi vagyok!


Nálunk például minden évben van egy-egy külön nyaralás, amit én a barátnőimmel töltök általában a Balatonnál, ő meg a barátaival lanpartyn.

Nálatok? :)


2011. szept. 22. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amikor csak lehet együtt vagyunk, esténként 1-2 óra van amit szabadon töltünk, ő játékkal én tv-vel.
2011. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak a munkaidőt. Meg néha előfordul, hogy a családjainkhoz egyedül megyünk, de ez ritka. Amúgy társaságba, barátokhoz, szórakozni, együtt járunk, lehetőleg együtt töltjük a szabadidőnket.
2011. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!