Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vártad el ezt a...

Mennyire vártad el ezt a férjedtől?

Figyelt kérdés

Elvártad vagy nem, hogy amikor terhes voltál és mondjuk kevesebb helyre tudtál menni, akkor szolidarítson veled? Ki az aki teljes mértékben elvárta, ki az aki egyáltalán nem várta el és ki az aki csak részben?

Szeretnék tisztán látni?


2011. aug. 19. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Az ha nagy ritkán elmegy az még nem akkora baj, ha ezek az alkalmak rendszeressé válnak akkor lesz baj.

Lehet úgy van vele, hogy mielőtt még megjön a baba kiéli magát, mert a szülés után az életek csak babyről fog szólni

2011. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Várok még többet!:)

Egyébként pl. neked mi a ritka?

2011. aug. 19. 10:17
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

reggel mikor elmentem boltba még behozta a kapuból a teli szatyrokat időközben találtam a neten 6000-el olcsobb bicajt a gyereknek megrendeltem minden frankó bepöccent gondolom az egója vagy mittudomén most a teli paradicsomos vödröt nem hozta.

7hónapos vagyok én minden percben cipelem a gyereket a hasamban a másik a nyomomban hát igen kicsit szolidaríthatna akkor is mikor duzzog,mer mikor éjjel 5*megyek ki pisilni húzza a görcs a lábamat akkor én nem tudok mit csinálni ez van.

úgyhogy most rohadtul elvárnám.

na a kedvem is jobb lett.köszi.

2011. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem kellett elvárni,magától alakitotta a programjait át hozzám.

Havi 1-2 este elment haverokkal,de végig bekapcsolt telefonnal,és nem messze hogy ha bármi van,itthon lenne 5 perc alatt


milyen gyakran jár el a párod?

2011. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én eléggé, mert úgy éreztem, hogy egy világméretű összeesküvés áldozata vagyok, aminek az az egyetlen célja, hogy én mindenről lemaradjak :) Te jó ég, iszonytatóan hisztis voltam terhesen. Utána már nem voltam ilyen, de terhesen nagyon ki tudtam akadni az ilyeneken. De tisztában vagyok vele, hogy nem voltam teljesen igazságos, nem is szoktam így viselkedni, de terhesen nagyon meg voltam kergülve.
2011. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
El nem vártam, de nagyon szarul esett, hogy egyszer csak ő kezdett el eljárkálni én meg maradjak otthon. Meg sem kérdezett, hogy nekem lenne e kedvem menni valahova is. Addig közös programjaink szinte eltűntek, ellenben ő jött, hogy elmegy ide oda amoda. Jó párszor kimaradt tovább, mint ígérte, általában el sem árulta hova megy. Majdnem szétmentünk ez miatt, de aztán béke lett. Most a második babával újra próbálta ezt kezdeni, de elfojtottam. Pár alakalom után rákérdeztem, hogy most megint el kell majd költöznöm ahhoz, hogy észrevegye magát? És úgy tűnik, kapcsolt, mert bár eljárkál, tudom, hogy hol van, nem másnap jön haza, és nem minden hétvégénk erről szól.
2011. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát a nyáron ha összeszámolom volt kb. 10 napot nyaralni. Ez mind fiús buli volt. Egy horgászás, két pedig 3-3 napos legénybúcsú. Ezen felül volt több pókerparti, medencés buli nálunk, meccsnézés stb.

Nem az a bajom nekem,hogy eljár. Ne üljön a szoknyámon, mert terhes vagyok, csak vegye észre,hogy nekem nem az a kikapcsolódás,hogy eljönnek a barátai inni.

Eleve nekem az ivós, bulizós esték már nem jelentenek semmit, hiszen nem iszom, nem bulizom. Elvárnám,hogy akkor szervezzen néha olyan programokat is,ahol én is ki tudok kapcsolódni!

Szóval szerinte én korlátozom, szerintem meg túl sokat megy!

2011. aug. 19. 10:43
 8/16 anonim ***** válasza:
nem kellett elvárnom semmit, mert nála a terhesség előtt is természetes volt, hogy leginkább velem jár el ide-oda, évente kb 1-2 x a barátokkal pár órára...
2011. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok.Soha nem kellett semmit elvárnom, tudta magától, hogy több törődésre van szükségem.És annyira belejött, hogy 16 éve is a tenyerén hordoz.:)
2011. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kettőtök kapcsolatától függ. Nekünk ilyen szempontból semmi változás nem történt. Mi már évek óta otthonülősek vagyunk, néhány barátunk akik vannak, ők jönnek időnként hozzánk. A férjem sosem járt el kocsmázni, haverokkal bulizni, én inkább jártam, de akkor csak örült, hogy ő egyedül szöszmötölhet otthon. Ez a mai napig így van. Ha valamelyikőnk menni akar valahova és a másik nem, akkor az otthon marad. Nem csinálunk belőle ügyet. Mióta megvan a gyerek, akkor én megyek a gyerekkel, apa meg otthon marad. Ez így bevált nekünk és működik.

Ha neked hiányzik a társaság, akkor menj vele, ha nem tudsz, akkor meg szólj, hogy neked ez rosszul esik. Az én véleményem az, hogy nem várhatod el, hogy állandóan hozzád igazodjon (nyilván te sem így gondoltad), így az, hogy mennyit "engedsz", egyedül rajtad múlik és azon, hogy hogy tudtok kompromisszumot kötni. Ha megszületik a baba, akkor ugyanez a szitu marad még sokáig, mert egy kisbabával is igen beszűkültek a lehetőségek szórakozás szempontjából. :)

2011. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!