Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet venni a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet venni a barátomnak a 3. hónapos fordulóra?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Análvibrátort?
2008. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatotok rendben van, még úgyis tart a fehér köd, gyakorlatilag bármit veszel neki, annak örülni fog.

Amúgy mi a hobbija, mit szeret csinálni? Ha például folyton a számítógépet nyüstöli, akkor pl. egy játékot.

2008. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én 2 éve vagyok a baràtommal,a kapcsolatunk elejétöl mindig megleptem valamivel.

gondolok parfümre,ha szereti az ékszert:fülbevalo,vagy ezüst karlànc,esetleg feliratos boxeralso,màrkàs tisztàlkodàsi csomag(spray,tusologél,arcviz,borotvahab,stb.)

szerintem ezek jöhetnek szoba,nagyobb még nem.

gratulàlok!!!!!!!!!

2008. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tisztálkodási csomag ? játék ? szerintem nagyon hülye ötletek....


inkább nézz be egy ajándékboltba és vegyél neki valamit ami találó ránézve és még vicces is...

2008. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a hobbija a foci,fociés a foci!!!! :D és a gép
2008. jún. 30. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki egy focis játékot amit a számítógépén játszhat!!!! Mondjuk Fifa2000!!!!!!
2008. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne, ne vegyél neki Fifát mert akkor csak még többet fog kockulni...
2010. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!