Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány évesen volt...

Lányok! Hány évesen volt először pasitok? És hogy mondtátok el anyukátoknak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
a 12-13 kicsit gáz sztem
2011. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
első kapcsolat 16 évesen, és egy pár hónap után elmondtam, nem szóltak semmit!
2011. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

17 évesen

Megadtam a számom egy nagyon helyes pasinak a vonaton,(máig se értem miért,hisz tök idegen volt),és randira hivott,anyám meg látta hogy készülődök.

És mivel sikerült elnézni hazafele a buszt (falun laktam,és mellette városban találkoztunk ahova suliba is járok,ő meg lakik),igy elkértük az anyukája kocsiját,bemutatott az anyukájnak,hazavitt,és én is bemutattam.Kiderült hogy szembe lakik a nagyija velünk :)

Anyám imádta a srácot,sajnos nem működött sokáig,kiütközött nagon hogy én középsulis,ő egyetemista volt.

De barátnak megmaradt,lassan 10 éve :)

2011. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

16 évesen, majdnem két hónapja vagyok első az első párommal. Igazából nem mondtam el itthon (csak a húgomnak). Apukám valahogy rájött, nem tudom miként, de vélhetően az is hozzájárult, hogy ott dolgoztam nyáron, ahol apám is, és a páromat is ott ismertem meg. Próbáltuk titokban tartani, mert elég nagy a korkülönbség köztünk, és ne legyen balhé emiatt. Aztán apu megtudta, de nem akadt ki, mert régebb óta ismeri őt (régebben együtt dolgoztak egy másik helyen), és tudja, hogy egy rendes, megbízható, figyelmes ember. :)

16/l

2011. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19 évesen...elsőre itt is aludt, aztán 3 hét után ide is cuccolt hozzánk...imádják a férjemet... 27/nő
2011. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13 évesen, de őt csak megemlítettem. Aztán 14 évesen hoztam először haza egy pasit, hát nem teteszett neki, mert a srác 20 volt. Aztán 15 évesen lett egy 16 éves barátom, vele tartott 3 évig, akkor már nem volt baj.
2011. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16 évesen volt először pasim, az első randiról is tudott már anyu, szóval nem lepődött meg mikor közöltem 2 hét után hogy oké akkor most már tényleg járok a fiúval. Nem akadt ki vagy ilyesmi simán elfogadta és örült neki hogy boldog vagyok.

25/N

2011. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16 évesen lett, anyám már nem él, de apámnak mondtam. Azt mondta csak, hogy nem akar nagypapa lenni.

Azóta is együtt vagyunk.

22/L

2011. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

16

Találkoztunk az utcán, kézen fogva sétáltunk. Nem tudtam tagadni:) Azóta eltelt 4 év, még mindig együtt vagyunk!


21-L

2011. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Másodjára találkoztunk, sötét, kihalt (ez komolyan, egy lélek sem volt az utcán rajtunk kívül), vasárnap esti utca, anya szemben lohol hazafelé xD Amúgy 16 voltam :)
2011. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!