Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántódtam, saját hülyeségem...

Megbántódtam, saját hülyeségemből is, de vajon jogosan?

Figyelt kérdés

A férjem, akivel sajnos nem vagyunk pont túl jóban, nyitva hagyta az email fiókját, én meg mikor leültem a gép elé és elkezdtem lekapcsolgatni a felnyitott ablakokat, beleütköztem. A volt barátnőjének (akivel tartják a kapcsolatot, de szigorúan barátit) írta éppen, hogy neki van a világon a legszebb feneke.

Megbántódtam. Tudom, hogy nem kellett volna elolvasnom, de nem bírtam ellenállni az elém tett kísértésnek. És most rosszul esik. Mert azt hittem NEKEM van a világon a legszebb fenekem :-DDD Na jó, legalábbis a férjem ízlése szerint, ha már engem választott. Nekem hónapok óta nem mondott semmi kedveset, erre ilyen durva bókot ír egy valakinek a múltból?????

Hogyan kezeljem ezt?

Nyílván nem ülhetek le vele beszélni erről, hogy 'figyimá', beleolvastam a leveledbe, miért nem nekem mondasz ilyen bókot?'

Vélemények?


2011. szept. 23. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Jogosan, én totál kiakadnék ezen...:S És tuti célozgatnék, hát ha egyszer nyitva hagyta, nem te vagy a hibás :D
2011. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

1. nem jogosan néztél bele

2. teljesen jogosan sértődtél meg

Milyen ez már, hogy az exnek ilyeneket ír? Nem tudnék egy ilyen férfiban megbízni.

Egyébként meg szerintem a vele eltöltött idő helyett elmennék kondiba és ezt az orra alá dörgölném.

2011. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát én is megbántódnék. Nekem is vannak fiú barátaim, de ilyeneket nem írnak. Szóval nagyon elgondolkoznék, hogy kell -e még nekem egy ilyen férfi.
2011. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nos ez az, én a 2 gyerekünkkel kondizom és a munkahelyemen. A csajnak nincs gyereke, ráér kondizni, pénze is van rá. Amúgy nem vagyok szétcsúszva, sőt MÁSOKTÓL nagyon sok bókot kapok. Zavar, hogy pont tőle nem, SŐŐŐT másnak bókol.
2011. szept. 23. 20:43
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Ma neked van a legszebb feneked,holnap veled volt legjobb a szex,holnapután viszlát uncsi feleség...
2011. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt mondod, egy "dumagép a hapsi" és átver?
2011. szept. 23. 20:46
 7/16 anonim válasza:
93%

Pff...Kezdem azt hinni, hogy rendes férfi nem létezik.. A helyedben valami olyasmit mondanék, hogy xy pasinak hűű de jól néz ki a felsőteste, jajj de jó izmos a karja. Vagy valami hasonlót. Ha felháborodik, említsd meg hogy tudsz az e-mailről. És beszéld meg vele. Mondjuk én biztos nem bírnám magam türtőztetni :)

Vagy csinálj előtte fenékformáló gyakorlatokat, ha megkérdezi mit csinálsz, mond azt, hogy azt szeretném ha nekem lenne a legjobb fenekem a világon. Kíváncsi lennék a fejére :)Hát nem tudom, én kiabálnék, de így kívülről könnyű okosnak lenni....

2011. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is nagyon rosszul esne, és el is gondolkodnék, hogy ilyeneket ugyan miért irkál a volt nőjének, és miért nem téged dicsér. Fura, hogy bókokat is csak másoktól kapsz. Lehet, hogy már csak azért van veled, hogy legyen aki mos, főz, takarít rá.
2011. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy leírta, neki van a legszebb feneke, még nem jelenti, hogy így is gondolja, ez csak arra utal, hogy "csajozik". Tudod, a szédítés, amikor be akar vágódni a másiknál és bókol neki. Nem azt mondom, hogy van köztük valami, de valamiért "benyal" a csajnak.. Ez a levelezés meg semmiképpen sem baráti. Ha vannak is ilyen gondolatai egymás felé, szándékosan félre kellene tenni, mivel ugye ott vagy te. Szerintem ezzel átlépett egy határt, de ugye amiről nem tudsz..
2011. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"sőt MÁSOKTÓL nagyon sok bókot kapok"


Vagyis neked meg mások mondják, hogy "jó a feneked".

Ez meg a párodnak esne sz*rul, ha megtudná, hogy másnak is riszálod, ráadásul családanya létedre...

...csak, hogy megdicsérjék?!

2011. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!