Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántódtam, saját hülyeségem...

Megbántódtam, saját hülyeségemből is, de vajon jogosan?

Figyelt kérdés

A férjem, akivel sajnos nem vagyunk pont túl jóban, nyitva hagyta az email fiókját, én meg mikor leültem a gép elé és elkezdtem lekapcsolgatni a felnyitott ablakokat, beleütköztem. A volt barátnőjének (akivel tartják a kapcsolatot, de szigorúan barátit) írta éppen, hogy neki van a világon a legszebb feneke.

Megbántódtam. Tudom, hogy nem kellett volna elolvasnom, de nem bírtam ellenállni az elém tett kísértésnek. És most rosszul esik. Mert azt hittem NEKEM van a világon a legszebb fenekem :-DDD Na jó, legalábbis a férjem ízlése szerint, ha már engem választott. Nekem hónapok óta nem mondott semmi kedveset, erre ilyen durva bókot ír egy valakinek a múltból?????

Hogyan kezeljem ezt?

Nyílván nem ülhetek le vele beszélni erről, hogy 'figyimá', beleolvastam a leveledbe, miért nem nekem mondasz ilyen bókot?'

Vélemények?


2011. szept. 23. 20:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem riszálom. És nem is ilyen durva bókokat kapok, hanem tolerálható, udvariasakat. Pl. utcán összefutottam egy volt barátommal, és az ő száján esett ki, hogy 'Úristen te milyen szép vagy még mindig.'. Ez nem a fenék-kategória, és illegetés sincs benne.


Az bánt, hogy mások többet bókolnak már, mint ő, mégis TŐLE szeretnék bókokat kapni. De ő meg inkább másoknak mond hamarabb kedveset, mint nekem...értitek...féltékeny lettem, ráadásul még csak nem is verbalizálhatom, hiszen 'nem tudok róla'...

2011. szept. 24. 08:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Hat pedig igenis meg kene mondanod neki, hogy tudsz rola!
2011. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jó, de kedves utolsó, nem gondolod, hogy erre azonnal lepattintaná magáról az ÉN problémámat, és rögtön csak a sajátjával foglalkozna, a levéltitokkal?

Arra gondoltam, esetleg provokáljam-e, hogy NEKEM mondjon szépeket, vagy célozhatnék rá, hogy vajon még mindig engem tart mindenestül a legszebbnek.... Hátha megsejt valamit....

Bár az a helyzet, hogy vérszemet kaptam, és titkon arra jutottam, hogy jobban oda kell figyelni a férjemre, mert ez legalábbis nekem gyanús, amit a hátam mögött csinál, ha értitek mire gondolok (nem megcsalás, de azért furcsa.) Viszont kiterítem a kártyáimat, akkor még jobban a hátam mögött fogja nyalni a csaj seggét.

Arra is gondoltam, írok a csajnak, hogy ne próbálja bátorítani az embert, de akkor még mindig visszajuthat az infó a férjemnek.

Na, egyszóval, nem akarok a végén még ÉN sza.ul kijönni a dologból.

Van még ötletetek?

2011. szept. 24. 10:33
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs használható ötletem, de szerintem a csajnak ne írj, az az egyik legrosszabb amit tehetsz.

(első)

2011. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha azt mondanád, hogy hallottad, hogy a férjed ilyet mondott egy másik nőnek ("nem tudod kinek"). Ha meg megkérdezi kitől akkor meg mond azt, hogy nem akarod beárulni vagy sikáld el valahogy. Így rá tudsz kérdezni.

Bár én nem hazudnék a férjemnek, de ha már volt képe ilyet írni egy másik nőnek úgy, hogy már gyerek is volt, akkor nem nagyon hagyna más esélyt.

2011. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

Fuu, hát én biztos nem tudnám magamban tartani. Egyszer rajtakaptam a párom, ahogy "én dugnálak" üzeneteket ír a "legjobb barátnőnek". Hát, levéltitok ide vagy oda, úgy bedobtam a durcit, hogy esélye sem lett volna azzal törődni, hogy én mit olvastam el, és mit nem.

Ezek nem olyan dolgok, amiket hosszútávon magában tud tartani az ember.

Esetleg utalhatsz rá, szerintem az a legfájdalmasabb dolog. Pl. "Képzeld ma xy azt mondta hogy nekem van a legjobb seggem a világon. Kár hogy nem ismeri az exed" :)

Majd írd meg mi volt!

2011. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!