Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebbek mindig dicsérnek,...

Idősebbek mindig dicsérnek, de az én korosztályom állandóan bánt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát 15 éves középiskolás lány vagyok,hosszú barna haj,zöld szem,és husis.Nem vagyok duci de akkor is mindenhol van rajtam felesleg.170cm 65kiló,már kezdek bekattyanni,mert idősebbek akik nem is ismernek,vagy ismerősök ismerősei ha meglátnak akkor mindig mondják,hogy gyönyörű vagyok,és az ilyen 25-35 éves férfi ismerőseim mindig elvannak,hogy szinésznő leszek(xD),mert olyan vagyok külsőre,meg persze az idősebbek szépnek tartanak,viszont az ilyen 13-18ig a fiúk lerondáznak le dagattoznak.meg barátnőm tesója 23 éves,mindig elvan,hogy ha nem szeretne tesóként,akkor már rég járna velem,meg jól nézek ki,de viszont az osztálytársam barátja aki szintén 15 éves tegnap lekövérezett,de csak azért,mert a barátjánák tetszem,és a barátja kis soványka és 1 fél fejjel kisebb,én pedig nem :/ és a fiatalok kezdenek kiakasztani :/ főleg a volt osztálytársak,ők mindig bántanak.Mit tegyek?már 3 hete zumbázok,de valamit kellene kezdnem magammal,hogy a fiataloknak tetszek,ne az idősebbeknek :/ válaszokat előre is köszönöm!üdv. :)
2011. szept. 24. 09:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

engem is mindig piszkáltak a velem egykorú fiúk...sokáig pattanásos, szemüveges, fogszabályzós voltam, ráadásul sovány, botsáska alakkal...

voltam én ráspoly, ufószemű, gólya(hosszú lábaim miatt)...és ezek csak a szolidabb beceneveim voltak.

nagyon imádtam -.-

aztán 18 éves korom után kinőttem a "csúfságaimat", homokóra alakom lett, hosszú szőke hajam, stb.

addig is mondták az idősebb pasik, hogy szerintük jó nő leszek, de nem hittem nekik, mert a korosztályom sz.rrá szekált. aztán most 20 évesen "enyém a világ". sok egykorú, és idősebb pasinak bejövök. akinek nem annyira, az is "elvinne egy körre".

te is simán lehetsz bombanő később. én magabiztosabb is vagyok, lehet ez is segített.

de az akkori menő csajok nagyon megrondultak amúgy:D

2011. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid már beskatulyáztak téged a piszkálandók közé. Akármit csinálsz, akárhogy nézel ki, ez már így marad. A többi ember ezért ítél meg másképp, mert nem velük nőttél fel, hanem készen kaptak.
2011. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsó: ez azért nem biztos hogy így van


engem 2 teljes évig utált az EGÉSZ iskola,mert egy nyomi gyerek pletykákat terjesztgetett rólam....miután megvertem,senki nem mert beszólni és mostmár barátkoznak velem....


13l

2011. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!