Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én voltam a hibás? Mit tennél...

Én voltam a hibás? Mit tennél ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Vizit előtt egy idős szobaársam megkért rá,hogy kapcsoljam ki a telóját,mert ő nem tudja.Kikapcsoltam,vizit után megkértdezte tőlem,hogy kell felcsukni.Én mondtam,h ahhoz kell a pin-kód,erre ő én tőlem kérdezte,mennyi az ő pin-kódja...hát én azt meg honnét tudjam,gondoltam,lecseszett,h miért csuktam le,hogyha egyszer nem tudom a pin kódot.
2011. szept. 24. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Előre kellett volna megkérdezned. Amúgy meg nem felcsukni, hanem bekapcsolni.


A kórházban is van net?

2011. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Bocs, de ezen marha nagyot röhögtem. Ezért nem szabad segíteni senkinek, mert a végén még te leszel leb@szva.

2011. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
dehogy is te voltál. ő kért meg arra, hogy kapcsold ki neki, és te meg gondoltad, hogy még jó hogy tudja a pin kódot.
2011. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolsónak:pontosan így volt
2011. szept. 24. 15:37
 5/14 A kérdező kommentje:
én meg a hülye agyammal mindig segítek bárkinek ,ha kell,aztán meg ez van...
2011. szept. 24. 15:38
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen nem te vagy a hibás,mert elvileg neki kellene tudnia a pin kódot.Ha meg nem tudja megjegyezni,akkor meg valakinek a családjából ki kellett volna vettetnie a pin-kódot,vagy megváltoztatnia valami könnyen megjegyezhető számra.
2011. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez érdekes... Apukám is technofób, de azért a saját pinkódját tudja. :)

Mond neki, hogy sajnálod ami történt, azt gondoltad, hogy ismeri a saját pinkódját. Kérdezd meg ki szokta kezelni a telefonját és őt kérdezzétek meg a pinkódról. Mikor idősek klubjában dolgoztam volt egy bácsi akinek lemerült a telefonja és nem tudta a pinkódot, a lányának szóltunk és ő írta be neki utána meg beállította úgy, hogy bekapcsolásnál ne kérjen kódot.

A másik megoldás, hogy ha legközelebb kérnek tőled ilyet akkor mond azt, hogy inkább néma üzemmódra állítod, hogy ne csörögjön.

Vagy ha meg van a pinkód akkor módosítsd át neki valami könnyen megjegyezhetőre, pl születési dátum, stb.

2011. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem is az, hogy te mit gondolsz most érzékenységedben, de abba belegondoltál már, hogy az ő telefonjával mi lesz? A legkevesebb az, hogy segíts neki most is, találjátok ki együtt, hogy hogyan lehetne a pin kódot megtudni. Ha most nem segítesz és a válladat vonogatod, miszerint te megtettél mindent, akkor csak félig segítettél. Nem várhatod el egy idős, beteg embertől, hogy mindenre figyeljen. Vélhetően te vagy a fiatalabb, és az egészségesebb is, ha itt tudsz netezni meg panaszkodni.
2011. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azóta meglett a pin kód,bekapcsoltam a telót
2011. szept. 24. 15:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
egy rokonom mobiltelefonját jóindulatból (mert ő nem tudta hogyan kell) kikapcsoltam egyszer, de rendszerhibás volt, soha többet nem lehetett visszakapcsolni...a hibás persze én voltam (pedig előadás közepén még hálálkodott, hogy végre kikapcsoltam:-S)
2011. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!