Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ellenszenves...

Szerintetek miért ellenszenves, ha van egy metalos lány a családban?

Figyelt kérdés

22N vagyok. Most már nem annyira, de úgy 17 éves koromban mindig megbámultak, amikor anyámmal mentem az utcán, csak mert feketében, bakancsban voltam. A család/rokonság mára elfogadott ilyennek, így szeretnek, tudják hogy már nem fogom kinőni, mert a kamaszkori lázadásnál ez jóval több volt, most is az. :)


Úgy 14 éves korom óta ez a stílusom, szenvedélyem, életformám, viszont már nem mindig öltözöm így, hiszen a munkámnál se túl előnyös (gyerekekkel foglalkozom).

De régebben mindig éreztették velem, hogy valami félresikerült kis izé vagyok. :D Furán néztek rám, meg is szóltak, de nem foglalkoztam vele, pedig néha rosszul esett.


Köszönöm a válaszokat! :)


2011. szept. 25. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem tapasztaltam ilyet, hogy annyira bámultak volna/bámulnának. Igaz, én sem szoktam megnézni az embereket, hogy néznek-e:)..
2011. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A páromnak van egy 30 akárhány éves unokatestvére, aki rockestekre jár, meg fekete cuccban...hát...én próbálom elfogadni, befogadni...de elég meredek nekem:-S

Tényleg próbálom legyűrni magamban és kicsit bánt is az előítéletem...


Egyébként úgy vagyok vele, hogy különösebben nem érdekel, de a véleményemet elmondom a páromnak...


Amúgy én is voltam nagy bőrkarkötős rocker, tudom miről beszélsz:) csak én kinőttem :)


UI- Egyébként én ismerek egy ilyen tanítónőt, jó fejnek tartom nagyon!:)

2011. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most akkor az én anyukám mit szóljon, amikor a pink tarajos, bakancsos, szegecses bőrdzsekis kislányával ment végig az utcán? :D Na, az voltam én, 16-19 évesen :)
2011. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok, de az érdekel, hogy miért kell "félresikerültnek" tartani egy fiatalt, ha metalos/punk/stb. szóval nem "átlagos".:)) Ez nem olyan mint az influenza vagy pestis, hogy hanyatt-homlok menekülni kell és sztereotipizálni...
2011. szept. 25. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merre laksz, de az én húgom 14 éves kora óta (ma 21 éves) metalhead. Talpig szegecsben, mint egy sündisznó, de soha nem nézték meg.
2011. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az öcsém 19 évesen a rockzenét szereti,csak nem öltözik úgy.Én sokáig rockkocsmába jártam,viszont én csak félig vagyok az(a zenei ízlésem elég vegyes),az emberek miatt jártam oda.Rájöttem,hogy a rockkerek között mennyivel több a normális ember.Oké,voltak ellenpéldák is de nem ez a lényeg.Sosem néztem le őket.Anyum már más tészta,ő mindig is alvilági alakoknak nézte őket pont a viseletük miatt(pedig faterunk fiatalon csöves rocker volt).Nagymamám nem igazán tartotta helyesnek de úgy volt vele,hogy majd én eldöntöm,hogy hová járok bulizni.
2011. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem van a suliba egy làny aki így néz ki..nem szívesen vallom be, tudom, hogy nem szép dolog, de engem akkor is zavar...nem jó rá nézni

mindig fekete-fekete bakancs, dekete szaggatott harisnya, vmi ócska szakatt szoknya, fekete felsö, fekete lenött haj, és vmi undorító fekete szemfesték :S

nem nézek rà csúnyán mert nem jó dolog de a véleményem akkor is az, hogy hányadék :S

2011. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: én nem az igénytelen pózerekről beszéltem...:)

Én amikor koncertre megyek (de napközben is)gyönyörűen sminkelek, a hajamat is havonta festem, szóval ez nem pálya, de vannak ilyenek is természetesen. :)

2011. szept. 25. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én húgom is metálos volt, azon belül dark-goth stílus. Most, huszonévesen is szereti az ilyen zenéket, de már nem öltözik tetőtől-talpig feketében, mint egy holló. A legtöbb fiatal ezt kinövi.

Engem mondjuk nem zavart, szüleimet sem, csak a nagyinkat.

Meg amúgy sem érdekel, ki hogy öltözködik és milyen zenei stílust kedvel, bár, tapasztalat, hogy a rockerek általában jobb fejek a diszkósoknál.:-)

2011. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

meglehet téged ismerni ?:P ( ha igen irj e mailt) :P

F/23

2011. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!