Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ellenszenves ha egy lány focizik?

Ellenszenves ha egy lány focizik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 17:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ha jobb a fiúknál, akkor igen :D
2011. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Az én bnőm is focizik! Szerintem nem legalábbis nekem nem az! Szerintem tök normális dolog. Én lengyelezni nagyon szeretek.
2011. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Dehogyis!Nagyon szeretek focizni és jószemmel nézem ha egy lány is focizik,akármilyen jól is!
2011. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem se. mi páldául szoktunk is ellenük játszani, ugyan is a mi csapatunkban van női csapat is. Nagyon élvezni szoktam, nagyon jó fejek meg 1-2 kib@szottul jól tud játszani. Egyszár játtszottam egy olyan csapat ellen ahol lány volt a fiúk között (serdülőcsapatban lehet ilyent, nem tudom hogy a többiben is lehet-e) és nem játszott rosszul. Mellesleg a barátnőm a lány csapat középpályása, és sokat el szoktunk poénkodni...
2011. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Csak nálam ne legyen jobb :D Amúgy nem :)
2011. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Izé2, a testvéred is focizik, de jól, és sokat :DD! Nem ciki :) Én vagyok (10/L) az osztályból, a legjobb lány focizó, mert az osztályból mindenki focizik, de én vagyok a legjobb. NEm ellenszenves!!!
2011. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért vagyok kìváncsi a valaszokra,mert amikor elmentünk szemüveget csináltatni,akkor az orvos azzal fogadott,hogy mért nem járok kosarazni.En erre mondtam,azért mert focizni szeretek,és mondta,hogy a férfiaknál még elmegy a foci,de már a lányoknál,nem mivel eléggé erôszakos sport.Egyébbkénk azért fogadott a kosaras 5lettel mivel magas vagyok(1.76).

14/L

2011. jún. 14. 14:37
 9/13 ✮ʝօк&# ***** válasza:
A kosárlabdát nem ítélem el csak kifejezetten utálom játszani,unom nézni, semmi érdekeset nem látok benne..a magasságod a fociban is legalább annyira hasznos lehet és ha focizol szerintem legtöbb embernek rokonszenves,mert manapság nem minden lány sportol.. fociról nem is beszélve.
2011. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod!En ketszer is elkezdtem kosarazni,de mindketszer abbahagytam,mert egyszeruen utalom ahogy az utolso is irta mindent utalok benne,semmi erdekes sincs benne .1 perc alatt 2 kosarat is lehet dobni,de golt rugni nem.Es a golnak jobban is lehet orulni mint annak a kosarnak.Es legyszi irjatok kort meg nemet is.Mindenkinek ment az zold kez egyebkent.
2011. jún. 25. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!