Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljam le a következő...

Hogy reagáljam le a következő helyzetet? A vőlegényemmel lassan fél éve költöztünk össze, de néha iszonyatosan össze tudunk veszni mindenféle hülyeségen.

Figyelt kérdés
Alkalomadtán nekiáll a konyhába rendet tenni, és fél mp-enként szól hozzám, (szobába vagyok) hogy ennek és ennek hol a helye, meg hogy ez micsoda. Ez még nem is lenne baj, de ezeket előző nap mind elmondtam neki! Megőrülök olyan ideges vagyok. Én meg közben semmit sem tudok csinálni. Többet segítene, ha nem segítene...
2009. ápr. 18. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem menj ki hozzá és segits neki!
2009. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

5éve vagyok együtt a páromal detto a helyzet!

Én nem vitatkozom vele mert legalább "segit" tök aranyos amikor beágyaz és büszkén mutatja hogy ö csinálta.De hogy ne is mondjam........

köszönd meg hogy segit dicsérd meg hogy ügyes volt és mutasd meg hogy te hogy szoktad.

2009. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mi is lassan 5 éve vagyunk együtt! Na megyek megnézem hol tart. 10 perce már csönd van!
2009. ápr. 18. 19:18
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kimennék hozzá segíteni :) Nem zavar és hamarabb kész is lesz :)

Adná az ég, hogy egyszer az én párom állna neki rendet rakni :))))))) (4 éve lakunk együtt)

2009. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A konyha nagyon pici, két ember nem tud pakolni ott. Akkor mit csináljak?

Hogy változtassam meg a gondolkozásom, hogy ne legyek idegbeteg ilyenkor?

2009. ápr. 18. 19:27
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
szerintem direkt csinálja, "enyhe " célzásként, hogy az a te dolgod lenne.
2009. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után majd megszokja. Ne válaszolj neki, hanem bízd rá: "találj neki helyet, tegnap már egész jól ment! :)"

Vagy írj egy egyszerű listát a leggyakrabban használt holmikról, vagy amik legsűrűbben kerülnek az ő kezébe pakolásnál, és függeszd ki a hűtőre, vagy valami jól látható helyre. :)

2009. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy annyira házsártos lennék, mondjuk azt utálom mikor éjszaka halat eszik és nekem reggel ott bűzölög a páclé a tányéron (és az egész konyhában érezni)... ezeket szoktam csak szóvá tenni.

Most durci.

2009. ápr. 18. 19:39
 9/19 A kérdező kommentje:
19:39 azt hiszem ezt megfogadom! :-)
2009. ápr. 18. 19:41
 10/19 A kérdező kommentje:
19:39 ötletét továbbfejlesztve: minden szekrényt felcímkézek, és ráírom, hogy abban mit tárolok.... na milyen?
2009. ápr. 18. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!