Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáltátok volna le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltátok volna le a következő helyzetet?

Figyelt kérdés
szórakozóhelyen szedem a jegyek, barátnőm melettem 2 méterre cseveg egy sráccal. eléggé belemerülnek, játékosan pecsétet add neki barátnőm nyakára, stb. végén id-t is cserélnek, és én ezt mind végig nézem, ez kb 20-25 perc leforgása alatt történt.
2011. márc. 19. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a bnőd csak annyit mondott, hogy ugyan, semmi sem történt, mit vagy féltékeny.

Én azt mondom, az ilyet jobb minél előbb lapátra tenni.

21/L

2011. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha megbízok a barátnőmben, akkor sehogy, ugyanis az a legrosszabb dolog ilyenkor a lányok szemében, ha jelenetet rendezel vagy verekszel, mert az a nagyfokú bizalmatlanság jele. Simán flörtölt a barátnőd, abban még semmi rossz nincs, főleg, hogy előtted csinálta, mert így tuti csak flört volt, és nem akar megcsalni. Ez a magánvéleményem. 29N
2011. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ha jól értem, akkor te fiú vagy és a barátnőd voltaképpen flörtöl egy másik sráccal miközben ott vagy. Én lány vagyok, de rohadtul kiakadtam volna a helyedben. Ő hasonló helyzetben hogy érezte volna magát??Ez utálom mikor egy párnál a lány úgy érzi, hogy neki mindent szabad, de a csávó senkire se merjen ránézni, mert akkor már megy a sértődés...
2011. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok régimódi, de szerintem ha valaki kapcsolatban van, az egyáltalán ne flörtöljön!


És a helyedben hogy reagáltam volna le? Hát, nem tudom, ismerni kéne sok mellékkörülményt. Ha nagyon ideges vagyok, akkor beverem a srác fejét. Ott nyíltan flörtölget a nőm mellett? Ritka nagy parasztság. Azzal meg ne törődj, hogy ez a bizalmatlanság jele a barátnőd felé, mert erre azt mondom: az hogy a jelenlétedben flörtöl az meg a pofátlanság jele.


Az meg nem igaz, hogy attól, hogy előtted csinálja, tuti nem csal meg! Ennek ne higyj! Ugyanis a nők többségében van egy fura perverzió, hogy ez izgalmasabbá teszi nekik a dolgot, szeretnek dicsekedni egy kicsit - vagyis attól, hogy az orrod előtt folyik, még egyáltalán nem kizárt, hogy nem lesz folytatása.


Én nagyon kiakadtam volna a helyedben.

És amilyen idegbeteg típus vagyok, én már szerintem dobtam is volna a nőt. Mi az hogy az orrom előtt másokkal flörtölget? Meg mi az, hogy egy kapcsolatban egyáltalán flörtölget? Ez nagyon nem normális. És nagyfokú tiszteletlenség veled szemben az ő részéről. Én ezt nem tudnám lenyelni.

2011. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te hogy reagáltad le?
2011. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!