Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hogy reagálta volna le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagálta volna le a következő helyzetet? Tegnapelőtt már azt mondta a Drágám, hogy mégsem vesz el feleségül, elvagyunk papír nélkül is.

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet: 2 éve élünk együtt.Tavaly megjegyezte,hogy én innentől az ő kis menyasszonya vagyok.

A napokban össze vesztem két rokonommal,és tegnapelőtt megjegyeztem a Páromnak,hogy legalább nem kell meghívni őket az esküvőre.Erre ő: milyen esküvőre? Én nem veszlek el!

Én ha már itt tartunk,tudom,hogy a volt barátnőjével össze akart házasodni és gyereket is szerettek volna.Aztán szakítottak.

Hát csak rákérdeztem: a volt párodat el akartad venni.

De miért?- mert ő megérdemelte.... :-(((

Nagyon rosszul esett nekem.Mit szóltál volna a helyemben?


2010. júl. 31. 11:50
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Amúgy nem erőltetem az esküvőt,csak véletlen szóba jött.

Még azt se lehet mondani,hogy azért nem akarna elvenni,mert nincs mire építeni(anyagilag) Saját házamban élünk,dolgozok,hitelem sincs.Tehát nem a szülők nyakára házasodnánk.

Az ismerőseim szerint arany élete van,a hobbijával foglalkozik,néha elmegy dolgozni.(hetente 1x-max 2x)

Én igaz,minden nap megyek és így keveset vagyunk együtt.

2010. júl. 31. 11:54
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

ezt a párod mondta,h "mert ő megérdemelte" ???

mert ha igen,akkor meg a kedves párod megérdemli,h kitedd a szűrét...

2010. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Elhagytam volna. Ez az ember pofátlan és megalázó.
2010. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Adok egy pofont, és kidobom a lakásból.Sokan biztos birka türelemmel és egyéb dolgokkal reagálnának,hát én nem ilyen vagyok.Egy kapcsolat vagy működik, vagy nem.Itt nem arról van szó,hogy hibákat kell elfogadni és blabla, ez hablaty...a nem kell papír is...mert igenis jó ha van...

Tedd túl magad rajta,mert ezzel nemhiszem,hogy nagy jövőtök lenne.

2010. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy néz ki hogy a párod szeret,ha szerinte az exével ellentétben nem érdemled meg hogy elvegyen akkor szerintem gondolkozz el azon hogy akarod-e még folytatni ezel az emberrel.

Egyáltalán honnan veszi hogy a házasságot kikell érdemelni??


Gondolom szereted,de ez nem elég egy jól működő párkapcsolathoz.

2010. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
igen,a kedves párom mondta.Meg se fordult a fejemben,hogy emiatt "kitegyem a szűrét" csak arra várok,hogy bocsánatot kérjen.Nem tudom,a volt párja mivel volt különb nálam.Mert ezek szerint különb volt,ha már őt elvette volna,engem meg nem.
2010. júl. 31. 11:57
 7/37 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy rossz napja volt...

De mindenesetre ez nagyon bunkó megjegyzés volt:(

Mondjuk ennyire nem álltok közel, hogy nem is tudod, hogy lesz-e esküvő vagy sem? Vagy mindig abban a hitben éltetett, többször hangoztatta, hogy elvesz majd. Mert ha igen, akkor lehet, hogy tényleg csak rossz napja volt. Mondjuk érdemes lenne tisztázni a helyzetet, de inkább pár nap múlva, hátha most morcos valamiért.

2010. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Úgy kitenném, mint macskát sz.rni.Bocsánat a hevességemért.

Nálunk pont fordítva volt: a párom hezitált, hogy merre tartanak az az exével..., nálam meg nem volt is volt kérdés, hogy elvegyen-e?

2010. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
78%

Azonnal hagyd el! Ez az ember érzelmileg INSTABIL! BETEG!

Ilyenből lesz az asszonyverő, iszákos, kúrvapecér!

2010. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

11:57es: igen szeretem,csak most ezzel az egy mondatával elbizonytalanított.Meg akartam vele beszélni,de sajnos nem nagyon érti,mit sértődtem meg ennyire.

Hozzá kell tenni,hogy régebben,mielőtt megismertem én se voltam házasságpárti.De már eléggé megváltoztam

2010. júl. 31. 12:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!