Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott dícsérgetni a párod?

Szokott dícsérgetni a párod?

Figyelt kérdés

Nekem 1 év alatt talán egyszer, ha mondta hogy szép vagyok. Azt mondja, minek mondja ugyis tudom, vagy csak annyit nézzek tükörbe és látni fogom, nem kell neki mondania. Férfiaktól gyakran kapok elismerő megjegyzéseket, de tőle soha. Ezek miatta, az önbizalmam egyre csökken. Sőt nemhogy dícsérgetne, csak szekál. Ha meglát egy jó nőt, csorog a nyála és megjegyzéseket tesz és még élvezi is hogy felidegesít. Volt rajtam minimális felesleg 2-3 kiló (szekállt miatta). Leadtam, most ugy érzem, hogy "csúcsformába" vagyok. Jól érzem magam a bőrömbe, most azt hallgatom, hogy jobb volt akkor amikor volt rajtam mit fogni.

Nem egyszer volt, hogy kiborultam, sírógörcsöt kaptam. Hogy a párom az, akinek soha nem leszek elég jó. Ilyenkor kedves velem, hogy nálam jobbat még soha nem látott csak azért mondja ezeket, mert nem akarja hogy tulságosan elbízzam magam. (Bár számomra, ez nem mentség)

Vagy, ha meglát egy formás mellet/feneket akkor megjegyzi hogy ilyennek kellene lennie nekem is, erre edzek stb. És még szórakozik is azon, hogy nekem rosszul esik és megharagszom. Csak annyit mond, hogy nekem tudnom kellene, hogy csak hülyéskedik.

Már azt érzem, hogy ezt nem bírom tovább. Egy érzelmi roncs leszek mellette, nulla önbizalommal.

Mit gondoltok? Miért ilyen?


2011. szept. 26. 15:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

ha ilyen, hogy tudja, hogy rosszul esik Neked, akkor tuti elhagynám. nem éri meg, hogy egy pasi tönkretegye az önbizalmadat, ha Te csúcsformában érzed magad a leadott kilóktól! és ha jól érzed magad a bőrödben, akkor új párt is könnyebben találsz ;)

amúgy lehet, hogy azért ilyen, mert nagyon elégedetlen magával és rajtad vezeti le...

2011. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
mert érzéketlen. Te is sasolj meg egy pár jó pasit, mondd azt, hogy gyúrjon keményen, hogy feszes hasizma legyen, talán veszi majd a lapot.
2011. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

én tuti otthagynám a fenébe.ki ő,hogy megmondja nekem milyennek kéne lennem?ha másmilyen cici tetszik neki akkor udvaroljon a tulajdonosának.

te meg fogadd csak a bókokat mástól,nem érdemel meg téged ez a pasi.

engem mindig dicsérget a párom,pedig bőven van rajtam súlyfelesleg.

2011. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem normalis, az en parom szokott dicserni, pedig en magamon sok hibat latok de o mindig azt mondja hogy ugy vagyok jo ahogy vagyok. Szerintem csinald azt, hogy te is nezzed a pasikat direkt es mondjad hogy milyen izmosak meg jokepuek, es ha szol valamit akkor mond meg, hogy tudhatna, hogy csak viccelsz.

Es ez nagy gonoszsag tole, hogy latja hogy szenvedsz ha ilyeneket mond es meg akkor is folytatja.

22 L

2011. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%

Nem szokott dicsérni, régen meg is mondta, h ő aztán meg nem dicsér, a nőket nem szabad, mert elbízzák magukat...

Sőt, ha kifestem magam, akkor rögtön beszól, h mi ez a sok festék meg kinek akarok tetszeni.


Az alakomra is megjegyzéseket tesz, kicsit elhíztam, most próbálok lefogyni. Ő viszont tiltakozik ellene, szerinte a nőn legyen mit fogni és próbál felhizlalni, én viszont +5 kilóval is sz@rul érzem magam.

2011. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű lelki terror. Hagyd ott a francba, soha nem fog megváltozni, csak téged tesz tönkre lelkileg. Nincs az a pasi aki egy idegösszeomlást megér.
2011. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

8 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, de nem telik el úgy egy hét, hogy ne dícsérjen meg.

Nem tudom, mit szólna a párod, ha te is ezt csinálnád vele... talán ki kéne próbálnod!

2011. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szekalna az anyja p.csajat, kidobnam mint macskat sz.rni.
2011. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szokott, főleg, ha látja, hogy épp nem tetszem magamnak, tök aranyos ilyenkor.


Te meg szerintem mondd el a párodnak, hogy ez neked mennyire rosszul esik, és mennyire nem tartod viccesnek... meg egyébként is, mit szólna ő, ha te tennéd vele ezt? Ha ezek után sem változik, akkor lehet jobb lenne mást keresni...

2011. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemel meg.....nagyon undorító amit csinál :S
2011. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!