Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismer olyan személyt akiről...

Ismer olyan személyt akiről tudni, hogy rendszeresen szokott lopni?

Figyelt kérdés

Avagy esetleg te magad szoktál?

Mit??


2011. szept. 5. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ismerek, de szerencsére sikerült kiirtani őket a családból...
2011. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tegnap itt írta valaki a gyik-on, hogy azért mert megivott egy üveg italt a tescóban, még nem volt joga a biztonsági őrnek feljelentenie Őt!!

Vagyis, még neki állt feljebb a lopás után!

2011. szept. 5. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nagyon okos lehett....

ja, arra nem válaszoltam, hogy nálunk egy "rokon" ékszereket lopkodott, és az Isten barma még viselte is őket a társaságunkban...no comment, összeállhatna a sörivóval :D

2011. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:
A Tescóban én is fel szoktam bontani a kis palackos teát, és beleiszok. De mindig ki is rakom a pénztáros elé, hogy beüthesse. Jé, ezt ennyire figyelik? Nem is tudtam!
2011. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 yuda ***** válasza:

Mivel nem ismerek mindenkit ugye.... :D

De megtippelem, hogy bliccelni sokan szoktak.

Miért lopás a bliccelés?


két okból:

-egyik, hogy nem ingyen működik a BKV-ezt azért mindenki sejti- tehát illene fizetni érte.

-mivel sokan bliccelnek, akik megveszik a jegyet, bérletet- rájuk terhelik, így többet fizetnek.


Ergo: ha keveseben bliccelnének, elvileg lényegesen olcsóbb is lehetne - de ez olyan róka fogta csuka. . .


-és ott az adócsalás, vagy energialopások-...azok pont ugyanilyenek- ezek sincsenek ingyen, de ha valaki csal, lop- azt a becsületes többségre terhelik. . . .:)

2011. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!