Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig meg kell alázkodni...

Mindig meg kell alázkodni másoknak, meddig lehet tűrni, ha tőled sosem kérne bocsánatot?

Figyelt kérdés
A barátaim tőlem sosem kérnek bocsánatot semmiért. Megbánthatnak, beszólhatnak, de sosem ők a hibások. Mindig én kérek mindenkitől bocsánatot, akkor is, ha nem én vagyok a hibás. Ebből lett elegem és mostanában kiállok magamért, nem vagyok már olyan higgadt. Eddig én voltam az, aki mindig nyugodt volt, elviselte a barátai hisztijét, rosszabb napjait, de betelt a pohár. Ha kikelek magamból, félek, hogy egyedül maradok, de ha nem, akkor meg az igazságérzetem bánja. Hogy találjam meg az aranyközéputat?
2011. ápr. 9. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ismerős érzés...Pont így vagyok.
2011. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedül lgyél,mint olyan barátokkal akik csak használnak,energia vámpírkodnak rajtad.
2011. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, aki egyedül hagy, ha kikelsz magadból, és nem fogadja el, hogy nálad is betelik a pohár néha, akkor az nyugodtan hagyjon egyedül, annak a társasága semmit nem ér. Meg kell találni azokat, akik igazán kedvelnek és odafigyelnek rád, akik előtt kikelhetsz magadból, meg úgy viselkedhetsz, ahogy épp természetes, és akik nem olyanok, hogy felbaxák az agyad, de ugyanezt tőled nem fogadják el...
2011. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsó hozzászólónak: inkább legyél egyedül, mint olyanokkal, akik megaláznak.


Egyébként ha alkalmazkodsz hozzájuk, ha nem, nem fognak jobban szeretni és becsülni, se így se úgy. És a végén úgyis egyedül maradsz, mert annyira nem vagy fontos nekik. Ha fontos lennél, nem bánnának így veled.


Ugyanígy voltam én is, és kezdtem visszaszólogatni, meg felemelni a hangon.

Hát, ne tudd meg...

Az a harag, ami rám zúdult...

Úgyhogy rájöttem, hogy csak addig voltam jó, amíg nem szóltam semmiért, megalázkodtam, mert én is csak egy baba voltam a környezetem szemében, úgy kezeltek, mint akinek nincs véleménye, illetve nem lehet.

Meguntam!

Te se tűrd! Ha valaki szeret, szeretni fog így is, aki meg nem attól jobb, ha megszabadulsz

2011. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diabla válasza:
100%

Szia!!!

Meddig kell megalázkodnod kezdted a leveled....

Szerintem soha nem kell megalázkodj a barátaidnak..ha megbántanak, beszólogatnak és csak bántanak ..nos azt kell mondjam azok nem igaz barátaid és gondolom rájuk nem is kell időt vesztegetned!!! Az igaz barátok nem tesznek ilyen dolgokat ...Javaslom keress új igaz barátokat!!!

2011. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

basszus én is hasonló cipőben jártam mindig, amíg tűrtem mindig mindent voltak "barátaim", ha meg betelt a pohár és visszaszóltam, mindenki kiakadt és végül egyedül maradtam

engem is érdekelne a megoldás

2011. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, még nem is nagyon voltak ilyen barátaim, de én egy percig sem bírtam volna. Én vagyok a csendesség és a nyugodtság központja, de attól még senki nem használhatja ki a "kedvességem". Te se hagyd. Megoldásnak annyit tudnék mondani, hogy mondjátok meg neki/k, hogy figyelj az én türelmem is véges és ha csak annyira vagyok jó hogy hisztizzetek nekem akkor pá. Talán leesik nekik a tantusz.
2011. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!