Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet türni es meddig?

Hogy lehet türni es meddig?

Figyelt kérdés
A paromnak, akivel közel egy eve vagyunk együtt felbukkant az eleteben egy volt barätnöje. Nem tudott egy pär hetig dönteni, nagyon rosszul alludt, sirt, azt mondta kette szakad a szive, mert mindkettönket szereti es nem akar fäjdalmat okozni nekem, de nem tudja mit tegyen. Azota mär döntött, velem maradt, de (szerintem teljesen nem szakitotta meg a kapcsolatot vele sem. Probälok ugy tenni, mintha semmi nem törtent volna, nem faggatom, nem veszekszem, de a bizalom nem teljes reszemröl, de elveszteni semmikeppen nem akarom öt!
2011. szept. 26. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha már eszébe jutott egy másik nő,aki miatt sírt is...ááá...én már nem lennék vele az biztos.
2011. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha azért mert felbukkant a régi nője és elbizonytalanodott az már régen rossz!!!!

Én tuti hogy így nem tudnék vele maradni!

Ennyi erővel,mi van ha a régi első nagy szerelme bukkan fel 10 év múlva?

Akkor meg elhagy azért mert rátört a régi szerelem??!

2011. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van. en vagyok a biztos pont az eleteben. (Erre egyebkent büszke is vagyok!) A "vallomäst en provokältam ki, egy (teljesen mäs temäju) veszekedes sorän. A jeleket mär erzekeltem egy ideje (gyertyäk a lakäsban, ismeretlen eredetü edenyek (a kis dräga fözött neki, amig en magyarba voltam anyämeknäl - a tänyert meg mosogassam en...). Ällitolag ALUDNI nem aludt ott. Azota mär nem szomoru, velem nagyon kedves, mär (nagyjäbol) megbocsäjtottam neki, csak az elsö kicsi felreerthetö dologra "ugrok". Persze csak magamban. Ja, azota törli az smseket. (Ezt a "tippet" en adtam neki, hogy akkor legaläbb legyen szives erre figyelni, ha nem tudok rola, nem fäj annyira. - Na meg räjött, hogy bolgärul is el tudom olvasni, nem csaqk nemetül.)
2011. okt. 3. 17:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat ha neked jo igy vele, hogy megcsal, akkor egeszsegedre:) De akkor kar itt sajnaltatnod magad. Igy hogy leirtad, hogy tulajdonkepp engedelyt adtal neki hogy a masik novel is legyen csak tuntesse el a nyomokat... Mar nem tudok egyutt erezni veled. Nem is tudnam megtippelni hogy melyikotok gyavabb. Szerencsetek hogy mindketten erosen kapcsolatfuggok vagytok. Bar foleg te vagy az, neki meg van esze. Ez csak azert csalodas nekem mert azt hittem hogy kis naiv vagy. Kozben meg egy fenet. Nincs is ezzel semmi baj, de akkor minek kerdezed hogy jaaaj meddig lehet ezt turni... Blabla. Turaztatod itt az embert feleslegesen:/
2011. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát ezt most végképp nem értem.ha téged ennyire nem zavar,hogy a hátad mögött megcsal és még tippeket is adsz neki,hogy hogyan ne buktassa le magát..-akkor tényleg te vagy a biztos pont az életébe,mert bármikor hülyének nézhet.ezekután én sem értem a kérdésedet minek tetted fel
2011. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!