Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan kapcsolatod,...

Volt már olyan kapcsolatod, hogy azt érezted nem ért meg a párod?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy nem nem tudja, vagy nem érdekli hogy mivel bánt meg, mivel okoz fájdalmat.

Ha van valami problémám, elmondom neki őt meg mintha nem is érdekelné. Meghallgat muszájból, de újra és újra előfordul.

Vagy ha direkt kiemelek valamit, hogy "ezt ne!" csak azért is megcsinálja és utána jön a bocsánatkérések sorozata, de odáig nem jut el hogy inkább nem csinál problémát ezáltal nem lenne konfliktus, nem kellene bocsánatot kérnei.

Közel 30 éves férfi, és néha ugy érzem egy 15 éves éretlen kisfiúval kezdtem kapcsolatot.

Szerintetek ezen sikerül változtatnunk? Össze lehet csiszolódni vagy folyton elégedetlen leszek és elgem lesz?!

Tapasztalatok?


2011. szept. 26. 20:22
 1/10 coffeez ***** válasza:
Lehet az exemmel kavarsz :) Te szegény! Nem Attilának hívják? :) Mert akkor: sosem fog!
2011. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én exem is Attila és 30, nem véletlenül az exem.
2011. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Nem az exeddel kavarok! (Nem Attilának hívják)
2011. szept. 26. 20:30
 4/10 coffeez ***** válasza:
Na mindegy. Az hogy már az exünk,benne van a kérdésedre a válasz :)
2011. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az exem is ilyen.4 éven keresztül tűrtem,majd jobb lesz,majd jobb lesz,hát nem lett,repült.


Most boldog vagyok egy olyan férfi mellett,aki figyelmes,kedves,imád,éjjel 2kor is végighallgat,és ha meg is bánt,csak 1x teszi,onnantól mindig vigyáz arra hogy nehogy elkövesse még1x...

2011. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 coffeez ***** válasza:
Dettó! :D
2011. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell ezt erőltetni :) Nekem is volt ilyen exem :))
2011. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 coffeez ***** válasza:
Ha igazán szeretne, akkor figyelne Rád. Mivel ugyanoda lyukad ki, ebből következik hogy nem figyel Rád. Pedig még csak jártok, mi lesz később? Elgondolkodtató. Sztem felejtős :(
2011. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna:)Ne pazaroljátok egymás idejét.
2011. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyen a barátom is-kisgyerek pedig majdnem 30éves :D én is nehezen bírom,de tudom,hogy szeretjük egymást,érzem,hogy szeret annak ellenébe,hogy akármi bajom van nemérti meg inkább löki a hülye dumáját...mikor rászólok,vagy megbeszélem vele hogy abbahagyhatná,2 napig játsza a komoly sértődékeny férfit aztán minden megy úgyanugy...
2011. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!