Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 és fél hónap után még...

2 és fél hónap után még mindig nem bírtam lezárni magamban, Meddig fogok még szenvedni?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja szakítottunk, vagyis ő szakított vele, mondván, hogy soha nem volt belém szerelmes, csak jó volt velem és az a vonzalom is elmúlt, amit még talán az elején érzett. 2 évet voltunk így együtt. Én akkor majdnem belehaltam. Azóta már voltak jobb időszakaim, voltak napjaim, heteim is, amikor egész jól éreztem magam, úgy éreztem, lassan le fogom zárni, kezdtem beletörődni. De az utóbbi 1-2 hétben valamiért megint mélyponton vagyok, nem bírok szabadulni az önmarcangoló gondolatoktól, hogy én rontottam ezt el, talán tehettem volna valamit és ettől megbolondulok. Nagyon szerettem ezt a férfit, gondolom mondanom se kell, vele akartam leélni az életemet, ő jelentette a biztos pontot az életemben. Lekötni lekötöm magam, dolgozom, megyek ide-oda, optimistán nézek a jövőbe de aztán rámtör ez a depresszió és ilyenkor a torkom is szorít és potyognak a könnyeim. Ő természetesen már rég túllépett rajtam. Teljesen el vagyok keseredve, annyira nyomorultan érzem magam, halálosan haragszom rá, átkozom, hogy remélem ezt még visszakapja valakitől, de közben még mindig szeretem és csak rá vágyom. Úgy érzem, megrekedtem ebben a helyzetben és soha nem mászok ki belőle, örök életemben rajta fogok pörögni és soha nem leszek már boldog, soha többé nem tudok már szeretni ennyire senkit. Nem tudom egyszerűen elmondani pontosan mit is érzek, kavarognak bennem ezek a dolgok. Tudom, hogy ez egy veszteség, amit fel illene dolgozni egy idő után, de normális az, hogy lassan már 3 hónapja otthagyott és még mindig itt tartok, hogy vergődök? Nem keresem, előbb törném le a kezem minthogy felhívjam vagy nézegessem a nyamvadt fb profilját. Még a közös ismerősök postjait is tiltottam, nehogy meglássam a bejegyzéseit. De ennek ellenére is őrülten hiányzik, sokszor álmodom róla éjszakánként. Tudom, hogy ki kell vernem a fejemből, de úgy érzem, erre soha nem leszek képes, pedig hangsúlyozom, hogy azóta nem is láttam és nem is beszéltem vele! Én nem vagyok normális? Lesz ebből kiút? Nyitott szemmel járok, de senki nem tetszik, senkihez nem tudok kötődni. Nagyon megköszönöm, ha írnának nekem olyanok, akiknek sikerült túlesni ezen.
2011. okt. 2. 12:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond, hogy te folyamatosan kigyógyulni szeretnél ebből már. Meggyászoltad rendesen a kapcsolatot?

Nem elég ideig ezek szerint. 3 hónap még nagyon kis idő. Otthon, ha egyedül vagy, nem kell erősnek lenned, ha sírni akarsz, sírj, nézz csöpögős filmeket, közben jöjj rá, mekkora egy idióta pasi, aki ott hagyott és hogy rád is vár valaki :)

Ne akarj még mindenáron jól lenni.

2011. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
3. hónapja mást se csinálok mint a kapcsolatot gyászolom: túlestem a kezdeti sokkon, jött az alkudozás vele, hogy hátha ezt még lehet folytatni, aztán bőgtem, nem ettem napokig, nem aludtam, jöttek az önmarcangolások, 100000000x visszapörgettem magamban a kapcsolatot, kerestem a hibákat, ki mit rontott el, kerestem a jeleket, ami miatt nem működhetett. És most itt tartok, hogy néha már vannak jobb szakaszok, de aztán rámtör ez a letargia és csak bőgök és bőgök!
2011. okt. 2. 12:51
 3/23 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy egy 2 éves kapcsolatot nem tud elfelejteni egy ember egyik hétről a másikra. De hidd el, túl fogsz rajta jutni, idő kérdése az egész! Van, aki 2 hónap alatt simán túl van az egészen, van akinek félév is kell! De hidd el az idő begyógyítja a sebeket. Gondolj arra, hogy nagy valószínűséggel nem ő volt neked az igazi. Ha az lett volna, nem hagyott volna el. Lehet hogy te úgy érzed, leélted volna vele az életed, de ha ő nem így érez akkor kár rajta bánkódni, sírni. Mindennek megvan az oka, neki csak ennyi szerepe volt a te életedben. Majd jön egy másik, ha az sem sikerül, jön mégegy. Pasik jönnek-mennek. Tudom ez most közhelynek hagnzik, de próbálj meg tényleg arra gondolni, hogy nem lesz attól jobb ha depis vagy. Örülj, hogy van munkád, egészséges vagy, eljársz ide-oda. Próbálj meg méginkább optimista lenni. Fel a fejjel!
2011. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hónap? Nekem 3 éve nem sikerül...
2011. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
biztató...:(
2011. okt. 2. 13:17
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem őt hiányolod, hanem őrülten ki vagy már és magányos. Nyílván ő ugrik be neked a gondolataidba, mert vele voltál 2évig kontaktbe ráadásul nemrég lett vége...Bár ha belegondolsz ennek már kb 90napja!


Nekem is vannak mélypontjaim és mindig a valamelyik ex szokott eszembe jutni,még ha úgy is bánt velem mint a kutyával...De aztán mindig rájövök, hogy ronda,szemét disznó,és amúgy sem tetszik, szóval felesleges rágondolni.

Neked is az eszed tudja, hogy ő nem volt az IGAZI!

Szedd össze magad,bízz magadban s meglátod jobb lesz!

2011. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2 és fél éves kapcsolatot 10 hónap alatt sikerült teljesen kiheverni.. addig voltak nagyon durva hullámvölgyek, jobb időszakok, aztán hirtelen nagyon rosszak, de bíztam benne, hogy ennek is vége lesz, ahogy mindennek, és sikerült átvészelni. A szakítás óta eltelt több, mint 2 év, jobban érzem magam, mint valaha, és egy éve szerelmes vagyok, megtaláltam a legtökéletesebb férfit számomra. De már előtte is jól voltam, jót tett az egy év egyedüllét, nagyon sokat erősödtem, és tanultam a régi hibáimból.

Sok sikert és fel a fejjel, elmúlik ez a rossz időszak is valamikor, csak próbálj meg nem annyit görcsölni a témán, nagyon jót fog tenni, ha egyedül felépíted a világod, hogy ne legyen szükséged támaszra, egyből más fejjel mész bele majd egy új kapcsolatba, sokkal több hibát tudsz majd elkerülni. Tapasztalatból beszélek, nekem sikerült, bízom benne, hogy neked is fog! Kitartás! :)

23/N

2011. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,


nagyon megnyugtattál:) ezek szerint nem vagyok bolond, ha még mindig vannak nagyon durva hullámvölgyeim. Iszonyúan el vagyok keseredve amiatt, hogy kb 2-3 hete már tök jól elvoltam, lelkesedtem, csomó új terv jutott eszembe, kevesebbet is gondolkoztam az exemen azt hittem, hogy hetek kérdése és túllépek, erre tessék... kb 1 hete megint mélyponton vagyok és nem mozdul. Megint érzem a torkomban a szorítást, jönnek a sírások, dührohamok, reménytelenség érzése, a felismerés, hogy még mindig szeretem ezt az embert és soha nem heverem ki. Egyébként már nem várom vissza, az agyammal már tudomásul vettem, hogy nem leszünk mi már együtt. Ez akkor nálad is így volt? Kicsit mesélnél erről bővebben?

2011. okt. 2. 16:56
 9/23 anonim ***** válasza:
Persze, ha gondolod, írhatsz e-mailt, kényelmesebb azért, mint itt gyk-n. :) (utolsó)
2011. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de én lassan 3 éve nem tufok másra gondolni, úgyhogy a 2-3 hónap az még nem vészes:))
2011. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!