Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig párom miatt vagyok...

Mindig párom miatt vagyok szomorú, mindig ő rontja el a kedvem!?

Figyelt kérdés

Mindig párom miatt van rossz kedvem. Tudja, hogy milyen vagyok mi esik rosszul, de mégis olyan dolgokat csinál, amik engem elszomorítanak.

Barátaim szerint nem érdemel meg engem, amióta vele vagyok vagy nagyon boldog vagyok vagy nagyon szomrú.

pl. ugy volt, hogy találkozunk ő utolsó pillanatba lemondja. Vagy megigéri, hogy felhív és nem hív fel. Vagycsak épp rossz kedve van és nincs kedve beszélni velem.

Nem foglalkozik az érzéseimmel, nem zavarja hogy szomorú leszek miatta, hogy várom a hívásást, várom hogy találkozzunk és hiányzik. Mintha nem is érdekelné mit érzek.

Vagy, ha épp öröm ér nekem az az első hogy vele megosztom ő meg mintha, nem is tudna velem együtt örülni, néha még a jó kedvemet is képes elrontani.

Miért? Mit kellene csinálnom? (lassan 1 éve együtt)


2011. szept. 27. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Onkontroll! 1 eve meg miert vagy ebben a kapcsolatban pl.?

1 eve egyutt vagytok, tehat elfogadtad ezt, hogy a parod igy viselkedik, de ha nem, akkor valtoztass. Beszelgess el a paroddal, hogy mit akarsz, mit szeretnel, hogyan tudnad ezt a kapcsolatot elfogadni, ha a parod hajlando valtoztatni, akkor van ertelme, de ha nem, akkor lehetoseged van, hogy kilepj, es lezard ezt.

2011. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs kedve beszélni=>nem akarja elmondani mi baja(lehet veled van baja)

lemondja a talit=>nem akar veled találkozni vagy jobb dolga is van annál,hogy veled legyen


ígérgetni olyat,hogy felhív=>gyerekes ígérgetni

2011. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret vagy másik nője is van.
2011. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Mintha nem is érdekelné mit érzek.". Ebből úgy tűnik, hogy tényleg nem érdekli... kell ez neked?
2011. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!