Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felülkerekedni egy...

Hogy lehet felülkerekedni egy agresszív családi háttéren? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
Jelenleg a szüleimmel lakom, most fogok elköltözni, újra. Tehát nem a költözés a baj, hanem ami eddig történt. Minden nap agresszivitás, kiabálás, egymás bántása stb stb. Én nagyon szégyellem saját magam, hogy ugyanaz a vér folyik bennem is, mint a szüleimben. Mindig is optimista szerettem volna lenni, szeretni az életet, de ez úgy érzem már képtelenség, nem tudok túllépni ezeken a dolgokon. Mindig forognak a fejemben a szavak, a bántások, az emlékek. Szégyenlem hogy ilyen embereknek vagyok a gyereke. Anyumat nem is, de apumat nagyon. És én sem tudom már kezelni ezt a helyzetet. Én is egyre jobban elvadulok ha pl. agresszívvá válik a helyzet. Mert már elegem van, nem akarom eltűrni. A költözéssel sem oldódik meg, mert anyumat látogatnám attól függetlenül.
2011. aug. 14. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
???????????????????????????mit csinálnak
2011. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírtam. Nem testi erőszakra kell gondolni, inkább egymás lelki világának a porba tiporása, másik lenullázása..leginkább ilyenek.
2011. aug. 14. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Elkoltozol, de nem jarsz a csaladihazhoz anyukadat latogatni. Talalkozzatok egy kavera, vagy nalad.
2011. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elköltözöl és lesz egy nyugodt életed, te is lenyugszol, és ha meglátogatod, azt fogod gondolni, hogy örülsz a különélésnek.
2011. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan így vagyok mint te és ennek hamarosan véget vetek mert 4 hónap és megyek innen minél messzebb és te is jobb ha teszed mert tönkre teszik az életed ahogyan az enyémet tették,de még van erőm és felveszem a harcot hogy minél előbb élhessem az életemet úgy ahogy kell egy embernek méltóan mert az elmúlt évek az nem élet volt hanem egy lelki testi nyomor!

Ha van kedved beszélgetni írjál privátot!!

2011. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!