Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék majd jó...

Hogyan lehetnék majd jó apuka? És milyen egy jó apa? 15/F

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 20:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt kérdezte h Hogyan lehetne MAJD jó apuka..ne zavarjon senkit az a MAJD szó :)
2011. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 wartburg353s ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy szeresd majd a gyerekedet, törődj vele, hogy érezze, fontos neked.

És ne akarj ráerőltetni dolgokat, pl. ha nem érdekli majd a hobbid, ne legyél csalódott. El kell fogadni, hogy ő egy külön kis ember, aki nagyon szeret téged, de nem a te klónod.

2011. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Aranyos kérdés :) Szerintem a jó apa érzelmi, anyagi biztonságot tud teremteni a családjának, megbízható; A gyerekeit/családját helyezi előtérbe a munkával, meg a haverokkal szemben, és felelősségteljesen viselkedik. Ennyit tudok mondani, mivel az én apám nem jó apa, és nem is volt az sosem...

16/L

2011. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Te azt is kérdezed, hogy milyen egy jó apa? Ertelmezésem szerint, akkor nem igen tudod, hogy milyen egy jó apa.

Talàn azért szeretnél te majd màs lenni, ha felnõsz.

Minden jó apànak a gyermeke a szemefénye, attól függetlenül ha anyagilag nem is tud mindent biztositani. De foglalkozik veled és érezheted, hogy van kire szàmitanod, ha olyan dolgod lenne.

2011. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az első lépés ehhez a jó párválasztás.

ha olyan nő a gyereked anyja, akit szeretsz, és mindent megtennél érte, akkor a gyerekeddel is ugyanígy fogsz viselkedni, hiszen az édesanyja is fontos neked, tehát egyiküket sem szeretnéd elveszíteni.


fontos, h mindig figyelj rá, hogy bízzon benned, és töltsetek együtt minél több időt.


ja, és az önismeret! ez a kulcsa annak, hogy ne legyél érzelmi analfabéta, és jó emberi kapcsolataid legyenek.

2011. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,hogy szeresd a gyereked adj meg neki mindent amit csak megtudsz .Figyelj rá és légy vele következetes.De szerintem ha majd a kezedben tartod akkor ez mind magától fog jönni.DE tényleg miért teszed fel ezt a kérdést.? Van talán valami problémád?
2011. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés és sajnos még én magam sem jöttem rá a válaszra, de szerencsére még nincs családom akinek jó apja kellene legyek. :D

(Mindazonáltal javaslom, hogy figyelj majd a tapasztaltabb hölgyek válaszaira - én is így teszek ;) )

F/20

2011. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: aki tiszteli a gyereke anyját (illetve elvált apaként is kulturáltan kezeli a helyzetet!), és követhető mintát mutat e téren (is).
2011. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

legyél az apám ellentéte


magyarul ne verd majd a gyerekeidet,ne piálj,ne szard le nagyívből az életét,foglalkozz vele,ne mondogass neki olyanokat hogy milyen kövér,amikor már alig 40 kilós...


13l

2011. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!