Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rákérdezzek?

Mit csináljak? Rákérdezzek?

Figyelt kérdés
szerintem apám csalja anyámat 20éve házasok...apám heti 1-2xer munka után hazajön kajál és kb 7kor fel kell mennie pestre anyum se tudja h hova megy nekem is csak annyit mond h csak pestre...és kb 10:30 ra ér haza rögtön elmegy fürdeni... Ma láttam h fürdés előtt azt vakargatta...
2011. szept. 27. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem a te dolgod, szerintem
2011. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 wartburg353s ***** válasza:
Ne kérdezz rá szerintem. Ha nem csalja, totál hülyének nézne mindenki, hogy jut ilyesmi eszedbe. Ha meg igen, akkor is sajnos ez az ő dolguk. Hiába vagy a gyereke, nem tudsz ezen változtatni, nem is a te hatásköröd. Foglalkozz inkább anyukáddal, légy kedves hozzá, biztos nehéz neki, ha az van, amire gondolsz.
2011. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Uuha...hát szerintem nem kellene igy egyből rákérdezned, mert úgyis 1OO% letagadja. Keress vmi konkrét bizonyitékot, mert amig ez nincs, addig számolnod kell a lehetőséggel, hogy vmit félreértettél. Mindenesetre, jó módszer lenne, ha kérdezősködnél másoktól, esetleg követnéd, bármi, csak megtudj vmit. Ha biztosra kiderült számodra, akkor vhogy meg kell apuddal beszélned a problémát. Anyudban pedig ne kelts még félelmet semmiképp. Sok sikert! Majd ird meg, hogy alakult a dolog!:)
2011. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha viszonya lenne, akkor előtte fürödne. Borzasztó lehet neked, de bármi állhat a háttérben, amiről nem akarják, hogy tudj. Próbáld valami mással elfoglalni magad, ha gond lenne köztük, majd ők elmondják, de előre ne félj.
2011. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
milyen messze laktok Pesttől? mert ha eleve 2 óra az út oda, akkor egyrészt nem sok idejük maradna bármire, másrészt kevesen mászkálnak ennyit egy nőért...
2011. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez túl gyanús, hogy ilyen nyíltan csinálja, hogy anyukád is látja.

Azért egy családba valaki így rendszeresen elmegy ok nélkül az nem normális.


Ha szüleid esetleg már elhidegültek, (pl külön alszanak), akkor lehet, de ha látszólag minden rendben akkor lehet csak elötted titkolóznak.

2011. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyd...nem érdemes vitát szítani.
2011. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne kérdezz rá, egyrészt nem a te dolgod.

Másrészt, anyudnak fontosabb ez a kérdés, és ha ő kész van rá, hogy hallja esetleg azt, hogy megcsalja, akkor majd rákérdez ő. Az is lehet sejti, vagy tudja, és egyelőre ennyiben marad. Neki most még így jó, vagy jobb. Elsősorban az ő dolga, hogy akarja e tudni vagy se, és mit akar kezdeni ezzel a dologgal.

2011. szept. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

50km es körzetben lakunk... Apum vezetésével 25-30 perc alatt ott lehet lenni

Akkor nem kérdezek rá...remélem nem csalja...

2011. szept. 28. 05:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod. Ne avatkozz bele!
2011. szept. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!