Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar velem lenni? Rákérdez...

Nem akar velem lenni? Rákérdezzek ma, hogy mibaja? Vagy hagyjaM?

Figyelt kérdés

a barátommal vasárnap taliztunk utoljára.

hétfőn nem mentem suliba, így nem. kedden edzése volt d.u.

ma találkozunk suliba, holnap megint nem, aztán max pénteken.

De azért fura mert szerdán mindig talizunk iskola után, de nemtudom most mivan:( Nem akar velem lenni? vagy nemértem


2011. máj. 18. 06:47
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
Ez idő alatt, míg nem taliztatok, felhívott, írt sms-t, e-mailt, stb., vagy semmit? Mert ha semmit, akkor jó esély van arra, h nem vsz komolyan. Mindenképpen mondd neki, h hiányzik, mi történt, a válaszából sok minden kiderül majd.
2011. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ja dumáltunk msnen. és hétfőn nem tudott feljönni netre 1-2 óráig, és azonnal irta az sms-t hogy "szija Édesem, sajna szarakodik a netem, mihelyt megcsinálom megyek fel és beszélünk"

és tényleg feljött kb 30perc mulva, bár össze vissza dobálta le az msn, mert rossz volt a nete

2011. máj. 18. 06:56
 3/6 A kérdező kommentje:
meg ma talizunk suliba
2011. máj. 18. 06:56
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
ajj ez olyan felesleges hiszti...szeret ő téged, csak te vagy paranoiás.
2011. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy nem akar e veled lenni, és akkor az adott válaszból mindent megértesz, hogy miért nem ér rá! Én nem ismerhetem a barátodat!
2011. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi???mer nem a megszokott ütetmben találkoztok EGYZSER?

majd akkor szólj ha hetek óta ezt csinálja :)

2011. máj. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!