Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rákérdezzek párom anyjánál...

Rákérdezzek párom anyjánál hogy mi baja velem, vagy inkább majd később?

Figyelt kérdés

Végre megtaláltam A férfit,minden öröm boldogság...lenne...

ha az anyukája nem utálna első pillanattól,vagy már azelőttől.

Előttem-hiába közeledik a 30hoz- sosem vitt haza senkit,utóbbi években nem is lett volna kit,igy ez eddig nem fordult elő.

Párom jelenleg velük lakik,praktikus okokból.

Normális nő vagyok,diplomával,jó melóval,csúf se vagyok,és jó hatással vagyok a fiára sokak szerint,korban is összeillünk.

Eddig csak ritkán mentem hozzájuk,inkább ilyen illemtalálkozók,kaja,beszélgetés az időjárásról,és el,nálam vagyunk,egyedül lakom,ésszerűbb.

Most viszont olyan helyzet állt elő,hogy pár hétig otthon kell lennie,igy én megyek munka után hozzá pár órára (enni se kérek,nem zavarok,külön szint).

Viszont ilyen szúrós szemmel még rám nem néztek,és pár megjegyzést is kaptam,ami bár kedvesnek tűnt,mégis arról szólt,hogy mikor tűnök már el (lehetőleg nem csak a lakásból).

Szeretném tudni mi a baja velem,féltékenységen kivül van-e más is,de vacilálok,ha rákérdezek,lehet kiengedem a palackból amit ki szokás,és még képes azt mondani hogy be ne tegyem a lábam oda.Akkor pár hétig csak telón kapcsolattartás,mert nem lenne pofám odamenni,akkor se ha párom fizet épp eleget ahhoz hogy felvigyen bárkit.

De ha meg nem kérdezem meg,akkor idegileg kikészülök,komolyan súrolja a szemmel ölés határát...

(párom nem fogja megkérdezni,nincs köztük igazán bizalmas viszony)


Mit tegyek?


2011. szept. 26. 17:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A költözzön el a szüleitől nem megoldás,most járni se igazán tud.

Erre a pár hétre szól a kérdés,utána lexarom,elkerülöm és megoldva

2011. szept. 26. 17:28
 2/13 anonim ***** válasza:

Esetleg a koroddal nincsen kibékülve?

Mennyi vagy?

2011. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

25 vagyok,párom 28,tökéletes korkülönbség

Melóm ugyanaz mint páromé,eltartom saját magam,eddig fiús anyukák ennyire nem utálta

2011. szept. 26. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A párod nem vette ezt észre? Neki kellene megkérdezni, és lehetőleg úgy, hogy ez őt (párod) zavarja jobban, mint Téged, így anyukája nem veheti ezt Tőled sértésnek.
2011. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó mondaton átsiklottam. Sztorno az előző kommenthez.
2011. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ő csak a szúrós tekintetet vette észre meg hogy inkább kerülöm az anyját.

Nem fog rákérdezni,mert ismeri annyira h ezt hallgathatná hetekig,az meg nem hiányzik.

2011. szept. 26. 17:40
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben párom nélkül lemennék hozzá, megkérdezném, segíthetek-e a főzésben, mosogatásban, épp amit csinál. Ha segíthetsz, akkor lehet, rá sem kell majd kérdezned, kis beszélgetés után legközelebb nem lesz ennyire ellenséges, és apránként javul a helyzet. Ha elutasító, akkor mondod neki, hogy szeretted volna őt kicsit jobban megismerni, hogy ezzel ő is kicsit megismerhessen Téged, mert, ha rajtad és a Párodon múlik, még sokat fogtok találkozni. Így a célzás nem sértő.
2011. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Több éves küzdelmek után, íme megosztom az egyetlen létező értelmes megoldást, csak veled, csak most. Figyelmeztetlek, minden egyéb út háborúhoz vezet!!!!! Komolyan! A szemébe legyél kedves, a háta mögött meg ne törődj vele, mert ugyis te fogsz beleőrülni. A pároddal legyen minden rendben! Ne beszélj vele, ne menj bele konfliktusba, ne mondj semmit a párodnak, mert ő úgysem fog soha az anyja ellen tenni. Ne menj oda, ha nem muszáj, költözettek messze, és fogd fel agyilag: nincs megoldás. Ne is keresd.
2011. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Eddig tökéletesen működött,hogy elkerülöm és kész,csak a kötelező dolgokon jelentem meg,és kettesben sosem maradtunk.

De most muszáj,és váááhh...és alig pár nap telt el.


Még szerencse hogy épp mindketten új meló után nézelődünk...az ország másik végén,ahonnan évente 3x elég "hazanézni".

De ez csak tavaszi terv.Addig nálam,az ok...de következő pár hét?

vagy hagyjam a fenébe és tegyek rá magasról?

2011. szept. 26. 17:50
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

(fili)

Ne hagyd. Ez a probléma a mai világban, hogy nem ülnek le az emberek beszélgetni.

Lehet, hogy egy jó beszélgetés és rájössz, hogy az anyós jelölted egy jó fej.

Ne hallgass itt az uszítókra mert ők így jártak, nem biztos, hogy egy sémára megy minden.

Gondolj bele ha együtt maradtok, és szülsz egy babát. Jön az anyós látogatni, ti is mentek néha. Én nem bírnám ki „seggforgatásban”.

Ha beszélgettél vele akkor kiderül minden, és tudod Te megtettél minden tőled telhetőt a békéért.

Egyébként ha ilyennek ismer meg az anyós jelölt, lehet, hogy jobban is fog bírni.

Valaki írta, hogy segíts neki a főzésben a konyhában stb. ez is jó ötlet. Megnyugszik, hogy a fiacskája jó kezekbe kerül:)

2011. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!