Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köcsögnek érzem magam emiatt....

Köcsögnek érzem magam emiatt. Tényleg az vagyok vagy ez most normális?

Figyelt kérdés

a nővérem terhes volt,és asszem 16 hetes volt a baba,de ma vetette el,mert kiderült,hogy meghalt a pici


és ez most szomorú meg minden,de valamiért nem érzek semmit


mármint igen,sajnálom a nővéremet,de valamiért nem vagyok szomorú


és emiatt úgy érzem,egy utolsó szemét vagyok,mert itt halt meg végülis egy kis...baba....bár még nem is volt teljesen kifejlődve gondolom....de akkor is :S


tényleg nagyon gennyláda vagyok vagy ez most normális?


13l


2011. okt. 26. 19:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Fiatal vagy még ehhez. 13 évesen szerintem én se éreztem volna át ennek a dolognak a súlyát. Nem vagy gennyláda.
2011. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 26. 19:30
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy az, sőt még 13 évesen fel se tudod fogni ezt, amúgy a nők többsége, amíg nem szül, nem fogja átérezni, hogy milyen érzés lehet.
2011. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj.Gondolom még te sem fogtad fel annyira...Furcsa...de én örülök,hogy nem foglalkozol ennyit vele.Legalább nem szenvedsz.Sajnos most elég a nővérednek a családban:S
2011. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mondjuk ez igaz :S azért a nővéremnek szar lehet :(....én remélem soha nem fogok ilyesmit átélni :/
2011. okt. 26. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az, számodra még nem volt nagy veszteség.

De ezt nem mond a nővérednek, mert őt gondolom megviselte az eset.

2011. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nem törvényszerű, hogy a nővéred magzatjához annyira "kötődj". Főleg, hogy feltételezem, látható jele sem volt még a picinek. Nem vagy szemét.

Arról nem is beszélve, hogy felnőtt emberek sem fogják fel gyakran a dolgok súlyát, te pedig gyerek vagy még.

2011. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen még egyáltalán nem kell átérezned azt, ami a nővéreddel történt, nem is tudnád... sokan még felnőttként sem értik meg, min megy most keresztül. Az, hogy sajnálod a nővéredet, elég.
2011. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem láttad a babát, nem tutujgattad, így nem fejlődött ki a kötődés, és mivel nem is benned volt, így nem élted át azt az izgalmat, ami ezzel jár.

ha születés után pl 1 hónap múlva halt volna meg egyik napról a másikra, akkor megviselt volna, de így érthető, hogy nem.

ez a természet rendje, mert ha minden magzat miatt depis lenne az egész család, ki vígasztalná azt, akit veszteség ért?

2011. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hány éves a nővéred?
2011. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!