Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szerelem, és sok egyes,...

Első szerelem, és sok egyes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Középsulis lettem,és szerelmes...első szerelem...és már kaptam infóból egy egyest,szerb nyelvből,irtunk matekból,angolból,kémiából ellenörzőt és azok is egyesek lesznek,semmit se tudtam :/ bár suli is elég nehéz,de bevallom nem is tanultam sokat,de becsúsztak az egyesek.Anyám pedig ma üvöltözött rám,hogy letilt facebookról,mert az miatt vannak az egyesek,pedig szerelem miatt...de nem merem elmondani,mert kinyirna :/ halottam,hogy apuval beszélték,hogy:remélem nem lesz szerelmes,mert ha igen,nagy baj lesz...nem engedik,hogy legyen barátotom :( akkor majd nem tanul,meg minden...és ma 5 perces rammstein koncert volt itthon,anyám üvöltözött,ajtót csapkodott,meg szidott,hogy ha megtudja,hogy kapok még egy egyest mindentől eltilt :/ most mit tegyek? 15/L
2011. szept. 28. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Én is gimibe lettem szerelmes, imádjuk egymást, egyszerüen alíg birjuk ki egymás nélkül :) Én átszoktam menni hozzá suli után és együtt tanulunk 2órát kb, anyu látja a jegyeimen hogy tanulok, ezért engedi. De persze külön is szoktunk,de úgy könyebben tudunk segíteni egymásnak ha közösen (Mondjuk mi osztálytársak vagyunk)

16 L

2011. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nonszensz, és káros hogy erre nincs ideje az embernek.
2011. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A szerelem nem lehet kifogás! Igenis tanulni kell ugyanúgy! Távkapcsolatba kezdtem tavaly. Nem akartam, de a szerelem ugye....

A rengeteg utazás, sok kimaradás otthonról, sok telefonálás mellett 5egészes átlagom lett.

Össze kell szedned magad, és menni fog :)

Ja, ezt 12. osztályban, tehát nem mondhatnám, hogy csak kötögettünk a suliban.

2011. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

a Rammstein koncerten nagyot röhögtem :D


figyelj, nem is baj, hogy összeszedtél pár egyest, most meg igyekezz összeszedni pár ötöst, aztán ha a szüleid kérdezik, mitől a nagy javulás, akkor mondd azt, hogy a barátod segít a tanulásban és attól. akkor tutira el fogják fogadni, hogy barátod van :)

2011. szept. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat! :) mátol tanulás :) +a szerelmem osztálytársam
2011. szept. 29. 05:52
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gimiben (mondjuk gimi 3.-ban) lett barátom. Sosem volt gond a tanulás, már csak azért is tanultam, hogy ne legyen ebből gond. Úgyhogy ez még csak nem is jó kifogás az egyesre...:) Ülj le és tanulj, mert szerelemből nem lehet megélni, meglásd.

A párommal együtt maradtunk, leérettségiztünk, mindketten nagyon jó átlaggal, és mindketten egyetemre mentünk, ő orvosira és pszichológiára. Én idén végzek...és még mindig megy a tanulás és egyéb dolgok összehangolása.

Úgyhogy csak egy kis akaraterő szükségeltetik:)


Sok sikert és javítsd ki az egyeseket, jelentkezz, hogy javítani szeretnél! :)


21-L

2011. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*én
2011. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szólj a hormonaidnak, hogy márpedig tanulás. Hiszen gondolj csak bele, ez első nagy szerelem, nagyon szupi tudom, de egész más, amilyen lesz ahogy komolyodsz. És ha nem tanulsz, az senkinek még a szerelmednek sem imponál. Bár az embert ki lehet használni, de előbb utóbb az ember úgyis komoly rendes kapcsolatot akar, és ahhoz azért jó ha van némi ész is, az jobban tetszik a másik nemnek. Nem csak magáról a testi és lelki érzelmekről fog szólni. Ezt ne feledd ! Igen, tarts ki, tanulj, így a szerelemben is nagyobb esélyed lesz később is.
2011. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!