Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névváltoztatás Katalinról...

Névváltoztatás Katalinról Katára. Ez nagyon macerás? Mit gondoltok szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés

Katalin a születési nevem. Úgy hogy Katalin nagyon utálon. Mindig csak Kataként mutatkozom be de a hivatalos helyeken elkerülhetetlen hogy kiírjam. A Katalinokat mindig le Katizzák amit még jobban utálok.

Lehetséges úgy hogy csak a Személyi, jogsi. TAJ, adó kártya, bankkártyát, lakcímet változtatom meg? Mert végül is a hivatalos papírokon rajt van hogy NÉV: ami lenne XY Kata Születési név: XY Katalin akkor így a bizonyítványokat talán nem kell át íratnom.


Barátaim szerint tiszta felesleges pénz kidobás mert így is mindenki Katának hív.

Szerintetek?


Amúgy 21 éves vagyok.


2011. szept. 29. 21:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
miért, szerinted, ha átiratnád Katára a Katalint, akkor nem Katiznának le? szerintem simán. én ismerek egy Katinka keresztnevűt, az egyik tanár őt is Katalinozta, meg Katizta, holott hivatalosan Katinka volt.
2011. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
Ez borzasztó egy állapot. Valamit feltétlenül tenned kell. Pl. fogyjál le, vagy hízzál meg.
2011. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Abszolút nem felesleges. Csak az érti, hogy milyen idegesítő, aki benne van. Én is most iratom át a Katalint Katára :) 18 vagyok, még se jogsim se érettségim, így időben vagyok. 1 hónap múlva lesz meg a jogsim, érettségi jövőre. Addig el szeretném intézni mindenképp :)
2014. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Dehogynem felesleges. Ha átirattad, rájössu.
2014. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Nem véletlenül kapták a fókák a 2-es számot."


delfinek, te idióta... ha már viccet mesélsz, legalább normálisan :D

2015. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Na, átirattad? Kidobtál egy csomó pénzt az ablakon?


Az az Yvette is sok ésszel rendelkezhet, most menőbb lett, hogy külföldiesen írja?

Plusz még mindenhol magyarázhatja is, hogy nem Ivett...

2015. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!