Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell tenni valamit a szerelemért?

Kell tenni valamit a szerelemért?

Figyelt kérdés
Még egy éve sem vagyunk együtt, de úgy érzem, hogy én semmit nem tettem/teszek azért, hogy "szerethetőbb" legyek. Nem csípem ki magam, nem fogom vissza magam, mikor nyűgös vagyok, vagy fáradt. Néha a legelőnytelenebb oldalamat mutatom, pl. mikor beteg voltam, tiszta szőr voltam mindenhol, stb... Tudom, hogy ezekkel együtt kell szeretnie, de mégis úgy érzem, hogy inkább "segítenem" kéne, minthogy "hátráztatom", mert könnyebb megszeretni egy minden tekintetben "jócsajt", mint egy igénytelen mufurcot. (Persze most sarkítottam, de remélem értitek.) Akkor most magamat adjam, vagy adjak magamra?:D
2011. szept. 30. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Először találd ki milyen vagy és ki is vagy valójában....

A szőrtelenítést mindenki utálja,de pl én akkor érzem jól magam,ha legalább az intim részeknél és hónaljnál szőrtelen vagyok.Amikor párkapcsolatban voltam,volt,hogy a lábam nekem is szőrös,de azért nem tartósan:) Max pár napig.Nem lehetünk mindig tip-topok,de ha mindenre azt mondjuk,hogy nincs kedvem ehhez,nincs kedvem ahhoz,akkor az már régen rossz:)

Tenni kell mindenért:)

2011. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Téged sem az elbűvölő intelligenciád miatt tart a jelenlegi pasid.
2011. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

adj magadra! és akkor eszedbe se fog jutni ilyen kérdés...

de ne CSAK miatta adj magadra, hanem magad miatt....érted....

2011. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Legyél igényes, ne egy kivénhedt csotrogány!
2011. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én tudom milyen vagyok. Amikor nyűgös, akkor nyűgös. Amikor szőrös, akkor szőrös. De mit mutassak? Nem hazudni akarok, vagy mást mutatni, hanem összeszedni magam. Ha kell. Kell?
2011. szept. 30. 14:19
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Kell.Ha szereted a párod.Ha nem akkor nem...Az írásod alapján nem tartod magad valami nagyra....Olyan mindegy,mindegy neked...????
2011. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy valódi embert könnyebb szeretni, mint egy háromdimenziós reklámplakátot. Szerintem.
2011. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod így is szeret, akkor nem. Gondolom a nap 24 órájából nem 23-at nyűgösködsz. Ha mégis, akkor azért már tegyél valamit, de ha nem, akkor ez van. A párod sem tökéletes minden pillanatban.
2011. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. Add magad és adjál is magadra. Senki nem utálja meg a másikat csak azért, mert beteg, és lerobbant. Még szép. Olyankor ki tökéletes? Senki. Salma Hayek is szőrös, mégis van, volt, lesz pasija. Ha amúgy rendes csaj vagy, akkor minden oké.
2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

magadat add. hosszú távon csak így működik,mert ugyan megjátszhatod magad,de egy idő után belefáradsz.


én anno megbeszéltem a párommal,h mindenki olyan amilyen nem akarok álarcot.


6éve élünk boldogan,őszintén,stresszmentesen. ez a jó hidd el. inkább legyél nyugodt és szőrös,mint cicomás hisztis. a férfiak az őszinteséget és az egyszerűséget szeretik.


főleg mert ha mondjuk lesz már 1-2 gyereketek és negyed ennyi időd se lesz,még szőrösebb is leszel néha :)))

2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!