Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell tenni valamit a szerelemért?

Kell tenni valamit a szerelemért?

Figyelt kérdés
Még egy éve sem vagyunk együtt, de úgy érzem, hogy én semmit nem tettem/teszek azért, hogy "szerethetőbb" legyek. Nem csípem ki magam, nem fogom vissza magam, mikor nyűgös vagyok, vagy fáradt. Néha a legelőnytelenebb oldalamat mutatom, pl. mikor beteg voltam, tiszta szőr voltam mindenhol, stb... Tudom, hogy ezekkel együtt kell szeretnie, de mégis úgy érzem, hogy inkább "segítenem" kéne, minthogy "hátráztatom", mert könnyebb megszeretni egy minden tekintetben "jócsajt", mint egy igénytelen mufurcot. (Persze most sarkítottam, de remélem értitek.) Akkor most magamat adjam, vagy adjak magamra?:D
2011. szept. 30. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Add magadat és adj magadra. A természetesség a legfontosabb, és utàna nem csalódik benned a pàrod, hogy nem igy ismert meg.Amùgy is mindig vàltozunk, hàtha még szinészkedünk is mellette.
2011. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt mondják az okosok, hogy a szerelemért tenni kell, nem feltétlenül arra gondolnak szerintem, hogy estélyiben kell porszívóznod, vagy kosztümben paprikás krumplit főznöd. Ha van egy hosszabb távú amúgy boldog, lelkieken alapuló kapcsolatod, akkor elég, ha ápolt vagy, tiszta, alkalmanként csinosan felöltözöl.


Mindenhol, ahol egy kapcsolat nem arról szól, hogy egy hamis képet mutassunk magunkról, előfordul, hogy látjuk egymást otthoni melegítőben, betegen, szőrösen, vagy éppen hisztisen. Ha az ember éveken keresztül teljesen megjátssza magát, abba belefárad.


Viszont úgy már nagyon is tenni kell a szerelemért, hogy nem hagyjuk, hogy unalomba fulladjon, odafigyelünk a másikra törődünk vele és az igényeivel.

2011. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

Kérdés, hogy ez a néha milyen gyakran van....?

Velem is előfordult már, hogy szőrös voltam, mert olyan hetem volt, hogy a fenének se volt kedve este még szőrteleníteni (pl. most is), de ma már megborotválkozom az intim helyeken. :) Én is van, hogy nyűgös vagyok, ilyenkor tudja a férjem, hogy hagyjon békén, de legalábbis ne mondjon semmi "provokálót". Ha ezek sűrűn előfordulnak veled, ott alapból gondok vannak. Ha csak ritkán, az szerintem mindenkivel előfordul(hat). Az a kérdés, hogy a párod ezt hosszútávon hogy tolerálja!

2011. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Én nem járok orjás sarkú cipőkben nem sminkelek és nem borotválkozok. Nincs pénzem és időm se a borotvára. Mindig próbálok szépen öltözni de mikor iszonyatos fáradt vagyok és rosszul érzem magam csak felveszek valamit és kész. Engem tud így szeretni a párom.
2011. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Néha alatt azt értem, hogy amikor renget a dolgom, nagyon fáradt vagyok, esetleg beteg, vagy ilyesmi. Persze próbálok magamra odafigyelni. Nyűgös gyakrabban vagyok, a kötelező havi pár nap mindig meg van, + ha fáradt vagyok, vagy valamiből nagyon elegem van.
2011. szept. 30. 14:54
 16/16 anonim ***** válasza:
63%
A pasik nagy része szereti a "kopasz barackot"! szerintem, kérdezd meg a pasidat, hogy szeretné! Úgyis megmondja, hogy borotválkozz-e vagy sem! A smink az másodlagos! A párom sem sminkeli magát napi szinten, de igényes és számomra a legszebb nő a világon!
2011. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!